reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

na zapalenie mieszków włosowych

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Contractubex potwierdzam bardzo poprawia wygląd blizn. Mój ojciec kiedyś na grilu integracyjnym tak się zchlał z kumplami, poszedł w krzaki sie odlac i stracił na chwilkę "przytomność ". Koleżanka go znalazła z całą morda zakrwawiona. Miał spora bliznę na policzku a po tej maści trzeba się mocno wpatrywać i wręcz szukać tej blizny.

 
Mi na ostatniej wizycie mówił że się juz skróciła i to na tym etapie normalne.Ciekawe co powie jutro.Z wagą to nigdy nie wiadomo..sprzet mojego gina z tego co zauwyżyłan to zawyża wagę bo na genetycznych była niższa o jakieś 300g.

Mi do tej pory skracała sie 2-3 mm na miesiąc.
Z synkiem w 38 tc miałam 2,5 cm i poród zaczął się po 2 tyg. Więc teraz liczę, ze te 2 tyg się uda wytrzymać tez.
 
Skąd ja to znam... " Masz leżeć plackiem bo od porodu dzieli cie włosek"... tsa... po 36tc uprawiam normalnie seks, normalnie się ruszam, biore bardzo ciepłe kąpiele, przestałam brać już nospe... i co? cisza

w57vyx8dubspq12k.png
Hehe to tak jak u mnie niby szyjki już praktycznie nie ma a ja nie rodzę. A biały w ogóle nie brałam pomimo że od 2 miesięcy mam zapisana 3x2 dziennie.
 
reklama
Do góry