reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Przechodzę jakieś załamanie nerwowe. Nie moc + hormony. Wyniki mam gorsze niż miałam. Brałam szelazo a morfologia jeszcze spadła teraz mi zapisał Tardyferon brała któraś? Zakażenie moczu też mam dalej i znowu przepisał mi furagine na 5 dni po 6 tabletek dziennie. Co można by jeszcze samemu stosować na układ moczowy? Bo ta jego furagina chyba nie działa. Jestem zmęczona i rozdrażniona. Lekarz oczywiście stwierdził że nie jem albo za mało wartosciowo bo to nie możliwe. [emoji20]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Woda jan z krynicy zdroju..ona czysci uklad moczowy
1494519414-aaaaaa.jpeg


Mi ratowala zycie we wczesniejszej ciazy bo wiecznie mialam.piasek i bakterie i krew przy tym[emoji52]

Sok apteczny Z zurawiny..
Zurawinka suszona.
Duzo wody z cytrynka..

 
reklama
dziewczyny ale produkcja! Ledwo nadążam czytac:))
Anulka gratulacje! Maleńka prześliczna. Czasowo poród miodzik;)

W ogóle co wchodzę to jakieś akcje porodowe się toczą a to jeszcze połowy maja nie ma;) Ostatnio na czerwcowkach po połowie się zaczęły sypać. Ja mam termin na 6.06 i tak mnie nastraszylyscie że chyba w weekend torbę spakuje:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hmmm z tymi włosami to jest tak ze ja tez mialam odświeżyć kolor ale nie zdążyłam [emoji6] a z rana to bylam kilka razy na " dwójce " i tak cos podejrzewałam [emoji38] Dopiero jak mi ten czop odpadł to zaczęłam panikować ze jednak to JA będę musiala urodzić [emoji6]
Ja tez mam popakowane ciuszki w kompletach. Tylko wszystko za duże [emoji4]
Juz zapomniałam ze takie małe rączki mogą byc najpiękniejszą rzeczą na świecie [emoji7]

16udskjopmtfyunf.png
Ja specjalnie wysłałam B po newborn ciuszki a i one będą za duże ale mniejszych już nie szyją

ex2b3e5efllsxoqe.png
 
Nic nie próbowałam bo myślałam że jak skończę duze opakowanie szelaza to wyniki się poprawią a nie pogorszą no ale teraz to na pewno będę kombinować, może też lepiej się poczuje...

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Do zelaza powinna byc dodana wit b jakas tam...moja cora jak miala wielka anemie to zawsze miala taki pakiet..tez nie warto laczyc magnezu z zelazem..

 
hehe ja suszarkę to mam niecałą i to wszystkiego łącznie z pieluchami ,ręcznikami i kocykiem :D nie wiem czy potrzeba mi aż tyle ubranek. W końcu nie będę dziecka co 2 godz przebierać a pewnie mi i tak ludzie poprzynoszą tego tyle,że nie zdążę malca we wszystko ubrać;)

A ja mam obok mamę ,więc pewnie Ona będzie u mnie w domu ogarnywać co i jak gdyby mąż był zestresowany . No i zapewne będzie do Jego dyspozycji ,gdyby trzeba było kupić ubranka a On by nie wiedział jakie. Chociaż na zakupach sobie dobrze radził :)

Ja,ja ;) jestem w tak ciulowej dyspozycji ,że nie wiem czy nie zamówię czegoś na obiad bo nie wiem czy dam radę coś zrobić a tu jeszcze pranie muszę powiesić i naczynia pozmywać i drugie pranie puścić,masakra dawno się tak kiepsko nie czułam
A może olej to zamów obiad i odpocznij poczujesz się lepiej i dokończywszy świat się nie zawali partner Cię nie opieprzy za nie pomyte gary

ex2b3e5efllsxoqe.png
 
Dziewczyny, ja wczoraj oglądałam ta porodówkę. I w tym odcinku 2 pary rodzily taka nastolatka 16 lat. I druga para gdzie babka rodzila 2 dziecko. I ona tak krzyczała tak ja bolalo, ze az sie poplakalam. Powiem wam ze troche mnie to zestresowalo. Ona nawet nie pozwolila sie zbadac poloznej. Masakra jakas. Powiedzialam mojemu ze odwołuje ta cala akcje z porodem. Koniec ja nie rodze!
Ja Was podziwiam że jesteście w stanie oglądać takie programy czekając na własne porody to nie na moje nerwy

ex2b3e5efllsxoqe.png
 
reklama
A mi moi ginekolodzy mowili że warzywami to sobie g... mogę na żelazo bo musiałabym tone zjeść . Wołowina, wołowina i jeszcze raz wołowina a burak to dodatek. A i po tej Wołowince czy buraku koniecznie coś kwaśnego- pomarańcza lub cytryna bo wtedy się wchłania ;)

w57vyx8dubspq12k.png

Wołowina pewnie tez dobra. Ale tak jak pisałam mojej przyjaciółce burak z cytryna na prawdę pomógł a brala wczesniej rozne suplementy i bylo bardzo zle. A ona cala ciaze pracowala nie mogla lezec w szpitalu i ten burak byl jej ostatnia deska ratunku ale tego soku to ona duzo wypiła i zawsze z cytryna. :) Poza tym burak lepszy dla kieszeni :D:D:D
 
Do góry