reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Martusia GRATULUJĘ!!
Maleńki :-)

Mlodamama biegusiem na szpital. CRP w ciąży nie ma prawa być wyższe. To jakiś mit. Rozmawiałam o tym z lekarzami. U mnie przy 7 patrzyli czy spadnie. I byłam już na antybiotyku. Trzymam kciuki żeby to zabili, ale najważniejsze żeby mały był bezpieczny k trzeba wyposrodkowac. Pytałam, ale nie pamiętam, dostałaś steryd??
 
Martusia maly jest śliczny [emoji7]

Co do mdlosci to do mnie tez wrocily, z rana czuje sie jak na lekkim kacu i wieczorem tez troche mnie muli.

Ja tez mam mieszane uczucia. Z jednej strony chcialabym juz urodzic, a z drugiej jestem przerazona nockami, bo starszak daje popalic i ciagle niewyspana jestem. A jak dojdzie drugie i jeszcze beda siebie wzajemnie budzic to calkiem ocipieje [emoji12]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dwa tygodnie przed i po terminie jest prawidlowo, więc skończony 37tydzien oznacza donoczona
Skończony 37 tydzień

16udskjopmtfyunf.png

a jak pytalam gina kiedy przestac brac leki rozkurczowe to mowi po skonczonym 38 tygodniu juz nie nalezy ich brac... ale tez utrzymuje sie w przekonaniu ze po skonczonym 37 tygodniu mozna rodzic
 
Fotkę daje tutaj bo nie mam zamkniętego:)
1494312587-aaaaaa.jpeg


ckaiyx8dnvrdhn2p.png
Jaki słodki [emoji7][emoji7]
Niby pozytywne myslenie to polowa sukcesu ale tez mam gdzies z tylu glowy wrazenie, ze bede rodzic 40 godzin i mnie porozrywa ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
HahahhahhahhaxD teraz dobrze dałaś [emoji23] 40h to by cię chyba tam na noszach z tej porodówki wynosili.
a mam takie pytanie, co wy o tym myślicie ciążę donoszoną uznaje się po skończonym 37 tygodniu czy jednak po skończonym 38 tygodniu?
Podobno oni sami nie wiedzą :D do 36 jest wcześniak 37- zależy od masy , ale już raczej dziecko donoszone a w38 na pewno donoszone. Miałam to na wykładach w szkole rodzenia ;)

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
reklama
Do góry