reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Fotkę daje tutaj bo nie mam zamkniętego:)
1494312587-aaaaaa.jpeg


ckaiyx8dnvrdhn2p.png
Martusia piękny bobas!!! A ty strasznie dzielna jesteś!
 
reklama
Oczywiscie i ja sie nadal go trzymam tylko cholera jakos tak sie cos dobija z tylu glowy... ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Zając nie denerwuj mnie! Kto jak kto ale ty to musisz tu pozytywne myśli słać. Proszę wyprosic to coś z tyłu głowy! Moja mama mówi że ona 4 godz rodziła też na to liczę :D Ostatnio dorwalam moja książeczkę zdrowia i urodziłam się wcześniej waga 2440, 49 cm . :D
 
Mój tak z 3 tygodnie mógłby jeszcze posiedzieć ,boję się trochę bo ostatnio coś częściej mam ćmienie jak na okres.Mam nadzieję ,że to tylko przepowiadacze czy coś takiego i że nie zwiastuje porodu w najbliższych dniach[/QUOTE


Ja to wczoraj tak fatalnie się czułam ze mój B nawet pytał czy jedziemy do szpitala. Ale dziś już lepiej Więc to przepowiadacze/nastraszacze były :) Efta ja też ciągle nie do końca ogarniam ze te nasze bobasy w tych brzuchach są takie duże i realne. Więc to chyba normalne jest. :)
 
A jest ci do tego niedobrze? bo mi czasem niedobrze jak w I trymestrze.
Piję właśnie sok pomidorowy bo być może to znów potas tak jak kiedyś. Jeszcze kilka dni i będę spokojniejsza o dzidzię

Ja melduję ze jest mi niedobrze od tego. :D Ale wczoraj pochlonelam cała gorzką czekoladę (że niby magnez) na skurcze. Więc od tego też może to być :p
 
Ja mam ostatnio jakiś dziwny brak apetytu.No jeszcze niedawno wsuwałam jak odkurzacz co stało pod nosem a teraz, to niee, tego też nie.. Takie jakieś dziwne.No i humory mam jak w 1trym. Nerwy od razu o byle co,potem mi głupio,ale nie potrafię zapanować nad emocjami. Zdziwaczałam?
 
Ja mam ostatnio jakiś dziwny brak apetytu.No jeszcze niedawno wsuwałam jak odkurzacz co stało pod nosem a teraz, to niee, tego też nie.. Takie jakieś dziwne.No i humory mam jak w 1trym. Nerwy od razu o byle co,potem mi głupio,ale nie potrafię zapanować nad emocjami. Zdziwaczałam?
Jeśli Ty tak, to ja też [emoji6] Śniadania jesc nie muszę, obiad jak dla przedszkolaka, a na kolację jakies owocki albo ostatnio orzechy[emoji44] ciekawe ze energii mi nie brakuje a jeść mi się nie chce [emoji45]

16udskjopmtfyunf.png
 
a mam takie pytanie, co wy o tym myślicie ciążę donoszoną uznaje się po skończonym 37 tygodniu czy jednak po skończonym 38 tygodniu?
 
Jeśli Ty tak, to ja też [emoji6] Śniadania jesc nie muszę, obiad jak dla przedszkolaka, a na kolację jakies owocki albo ostatnio orzechy[emoji44] ciekawe ze energii mi nie brakuje a jeść mi się nie chce [emoji45]

16udskjopmtfyunf.png
kiedyś czytałam o tym, że pod koniec ciąży już dziecko tak nie przybiera na wadze i nie potrzebuje już tyle ile wcześniej i dlatego zmienia się nam apetyt :biggrin2: ale nie wiem czy to dokładnie tak jest:)
 
reklama
Do góry