reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Martusia GRATULUJĘ!!
Maleńki :-)

Mlodamama biegusiem na szpital. CRP w ciąży nie ma prawa być wyższe. To jakiś mit. Rozmawiałam o tym z lekarzami. U mnie przy 7 patrzyli czy spadnie. I byłam już na antybiotyku. Trzymam kciuki żeby to zabili, ale najważniejsze żeby mały był bezpieczny k trzeba wyposrodkowac. Pytałam, ale nie pamiętam, dostałaś steryd??
Ale ja mialam wiecej niz 14 wiec jest lepiej niz bylo..dzis mam wizyte ..tosz widzieli wyniki w szpitalu i nie uwazali ze cos trzeba robic [emoji52]

 
reklama
Martusia GRATULUJĘ!!
Maleńki :-)

Mlodamama biegusiem na szpital. CRP w ciąży nie ma prawa być wyższe. To jakiś mit. Rozmawiałam o tym z lekarzami. U mnie przy 7 patrzyli czy spadnie. I byłam już na antybiotyku. Trzymam kciuki żeby to zabili, ale najważniejsze żeby mały był bezpieczny k trzeba wyposrodkowac. Pytałam, ale nie pamiętam, dostałaś steryd??
A i sterydy dostalam w 2 dawkach

 
Ciacho przykro mi :-(
Ale lepiej tak, a niżeli miałoby się coś dziać.. Pewnie już będą chcieli Cie do porodu zatrzymać co?

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak miałam USG mały bardzo mało przybiera ma teraz jakieś 1800 i najpóźniej do nast piątku poród

f2w3qqmz0qjoloi2.png
 
Dziewczyny czym w szpitalu otulają dziecko po porodzie?
Zależy od szpitala - jak rodziłam Amelię to ją wcisneli w tetrową i flanelową pieluszkę i tak mocno zwineli w kokonik. Teraz mówili w sr , że rodzice kangurują przez 2 h i trzeba zabrać swoj kocyk,ręcznik lub pieluszkę do przykrycia po wyjęciu z brzucha.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Melduje się po wizycie. Dziś 35+1 i mały waży 3kg. Przez 3 tygodnie nabrał bity 1kg. Wypada na 37 tydzień więc mam szykować się na wszystko.
Kolejna wizyta za 2 tygodnie.
Próbki na paciorkowce pobrane, szyjka 4cm. A bóle i rozpychanie krocza, taki urok po prostu.
Ale w szoku jestem że młody tak urósł, wszystkie tabletki oprócz witamin mam odstawić :-o :-o :-o

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry