reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Mój tak z 3 tygodnie mógłby jeszcze posiedzieć ,boję się trochę bo ostatnio coś częściej mam ćmienie jak na okres.Mam nadzieję ,że to tylko przepowiadacze czy coś takiego i że nie zwiastuje porodu w najbliższych dniach
 
reklama
Hej dziewczyny. Wczoraj o 5.52 zostałam mamą Karola ;-) 2.5 tyg przed terminem. Zdrowy , waga 2750 g . A teraz czas na karmienie .. [emoji7]

ckaiyx8dnvrdhn2p.png
Gratulacje*** alez te dzieciaki spiesza sie na ten swiat! A tu tak ziiimnoooo;)
 
Martusia gratulacje! Szybki poród na medal. Zuch Mama!
A jednak plamienia były sygnałem [emoji6]

Tulcie się, karmicie się i śpijcie spokojnie i długo.
 
Mój tak z 3 tygodnie mógłby jeszcze posiedzieć ,boję się trochę bo ostatnio coś częściej mam ćmienie jak na okres.Mam nadzieję ,że to tylko przepowiadacze czy coś takiego i że nie zwiastuje porodu w najbliższych dniach
Ja tez mam takie i to od 2,5 tygodnia :) moj lekarz mowi ze to jest normalne i skorcze przepowiadajace tez juz mam wiec sie nie martw :) jednak macica przygotowuje się do ogromnego wysilku [emoji2] dzis do 4 nie spalam bo mialam skurcze i bole
 
Ja tez mam takie i to od 2,5 tygodnia :) moj lekarz mowi ze to jest normalne i skorcze przepowiadajace tez juz mam wiec sie nie martw :) jednak macica przygotowuje się do ogromnego wysilku [emoji2] dzis do 4 nie spalam bo mialam skurcze i bole

A jest ci do tego niedobrze? bo mi czasem niedobrze jak w I trymestrze.
Piję właśnie sok pomidorowy bo być może to znów potas tak jak kiedyś. Jeszcze kilka dni i będę spokojniejsza o dzidzię
 
A jest ci do tego niedobrze? bo mi czasem niedobrze jak w I trymestrze.
Piję właśnie sok pomidorowy bo być może to znów potas tak jak kiedyś. Jeszcze kilka dni i będę spokojniejsza o dzidzię
Czasami zdarza mi sie ze jest niedobrze ale to bardzo rzadko i przeważnie jak mam pusty zoladek np po nocy... fakt ja mialam bardzoooo ciezko poczatek ciazy [emoji20] toaleta to moja przyjaciółka byla
 
@Martusia1991 moje gratulacje , dzielna mama a Karolek cudowny :)
Właśnie wstałam i tak sobie myślę sprawdzę czy któraś się rozpakowała , teraz to poleci jedna za drugą :)
 
reklama
Martusia piękny ten Twój Karolek [emoji16]

mam wrażenie że teraz porody przebiegają jakoś szybciej, ja też rodziłam niecałe 6 godzin. Podobno drugi poród idzie szybciej, a do szpitala mam ponad 40 km, może nie urodze w aucie [emoji23]
I też myślę że pozytywne nastawienie dużo pomaga. podeszłam do porodu jak do zadania które trzeba wykonać, i nie ma miejsca na słabości i uzalanie się nad sobą. Na pewno histerią nie przyspieszę niczego. No i świadomość że z każdym skurczem bliżej do zobaczenia maleństwa [emoji7]

thgfikgneziy9g6d.png
 
Do góry