reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Martusia gratulacje ! mały śliczny :) oby nam wszystkim się takie słodkie bobasy rodziły :)

Dziewczyny ja to w ogóle mam jeszcze dziwne uczucie ,że to jakiś sen ta ciąża. Jakoś nie mogę uwierzyć,że mam prawdziwe dziecko w brzuchu i będę rodzić tak jak na filmach i dadzą mi moje dziecko. Jeszcze to do mnie do końca nie dociera ,że całe życie mi się zmieni i trzeba będzie być odpowiedzialnym za kogoś jeszcze. A w ogóle jazda ,że dzidzia jest prawdziwa,w moim brzuchu i się rusza i już do kogoś jest podobna i jest nowym człowiekiem. Masakra.

Ja mam dokladnie to samo uczucie, dziwna sprawa ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Melduje się po wizycie. Dziś 35+1 i mały waży 3kg. Przez 3 tygodnie nabrał bity 1kg. Wypada na 37 tydzień więc mam szykować się na wszystko.
Kolejna wizyta za 2 tygodnie.
Próbki na paciorkowce pobrane, szyjka 4cm. A bóle i rozpychanie krocza, taki urok po prostu.
Ale w szoku jestem że młody tak urósł, wszystkie tabletki oprócz witamin mam odstawić :-o :-o :-o

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom

Super waga :) rośnie Ci maluszek :)
Ja odstawiłam witaminy co najmniej kilka dni temu i w sumie nie wiem czy kupować następne opakowanie. I tak w miarę zdrowo się odżywiam i co chwilę coś zdrowego przekąszam więc raczej o niedobór witamin się nie martwię. Anemii raczej też nie mam bo nic mi z głowy nie leci,paznokcie ok,siły w miarę też.
 
Martusia gratulacje!!

Jak Wy tak.od początku maja zaczelyscie sie rozpakować to ja sama zostane z terminem na ostatni czerwca [emoji23][emoji23]

5djylbetecfse5n6.png
 
Melduje się po wizycie. Dziś 35+1 i mały waży 3kg. Przez 3 tygodnie nabrał bity 1kg. Wypada na 37 tydzień więc mam szykować się na wszystko.
Kolejna wizyta za 2 tygodnie.
Próbki na paciorkowce pobrane, szyjka 4cm. A bóle i rozpychanie krocza, taki urok po prostu.
Ale w szoku jestem że młody tak urósł, wszystkie tabletki oprócz witamin mam odstawić :-o :-o :-o

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
jej jaki duży!! :-D moja mała w 32 tyg ważyła 1,8 kg ciekawe jak teraz ale dowiem sie za 2 tygodnie :biggrin2:
 
Super waga :) rośnie Ci maluszek :)
Ja odstawiłam witaminy co najmniej kilka dni temu i w sumie nie wiem czy kupować następne opakowanie. I tak w miarę zdrowo się odżywiam i co chwilę coś zdrowego przekąszam więc raczej o niedobór witamin się nie martwię. Anemii raczej też nie mam bo nic mi z głowy nie leci,paznokcie ok,siły w miarę też.
mi też nic Prócz morfologii nie leci [emoji23][emoji23]

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Do góry