reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Hej dziewczyny. Wczoraj o 5.52 zostałam mamą Karola ;-) 2.5 tyg przed terminem. Zdrowy , waga 2750 g . A teraz czas na karmienie .. [emoji7]

ckaiyx8dnvrdhn2p.png
Gratuluję z całego serduszka. Jak widać porodu nie da się zaplanować.

 
No i dupa zostałam znowu przyjęta na oddział wątroba szaleje ,[emoji26] a tak fajnie było w domku

f2w3qqmz0qjoloi2.png
Ciacho przykro mi :-(
Ale lepiej tak, a niżeli miałoby się coś dziać.. Pewnie już będą chcieli Cie do porodu zatrzymać co?

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Wczoraj o 5.52 zostałam mamą Karola ;-) 2.5 tyg przed terminem. Zdrowy , waga 2750 g . A teraz czas na karmienie .. [emoji7]

ckaiyx8dnvrdhn2p.png
O jaaaa ! Kurcze czlowiek wstaje i takie newsy ! Gratulacje kochana :* wklej zdjecie Karolka i napisz cos wiecej - jak maly, jak Ty :) ! ?
Teraz takie wspaniale wiadomosci beda chyba czesciej ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Mnie w nocy 3 razy obudził skurcz. Od wczoraj jestem zasmarkana jak cholera. Non stop dmucham nos w chusteczkę albo kicham i mam wrażenie ze za mocno napina mi się przy tym brzuch. Mam nadzieje ze to przeziębienie mi nie zaszkodzi. Chciałabym jednak urodzić bliżej terminu a nie 3 tygodnie wcześniej.

 
Skurcze tez mam i brzuch boli od 2 tygodni, moze nawet od 2,5 ale jak pytalam o to, to stwierdził ze wszystko jest w porzadku i macica sie przygotowuje do porodu i tyle... ani razu w sumie mi szyjki nie mierzyl a bynajmniej nic nie mowil ze ma tyle i tyle

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom


Kurczę więc może faktycznie nie ma co się martwić. Skoro tak nam mówi mi ta szybkę też na usg mierzy. W piątek mam wizytę kwalifikacyjną w szpitalu u innego lekarza to podpytam jeszcze. :)
 
reklama
Ja melduje po wizycie...

Mlody stanal na 30 tyg z gkowa i brzuszkiem..[emoji52]
Crp mam zrobic ma cito
Proby watrobowe,
Gbs z okolic odbytu
Morfo i mocz..
Jak wyniki zle to mlodego wyjmujemy juz teraz..
Jak wyniki beda w miare to czekamy do 8 czerwca

Jutro z wynikami znow na wizyte


Jeju trzymam kciuki aby wszystko było ok i żeby mały mógł jeszcze posiedzieć!
 
Do góry