reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Fotkę daje tutaj bo nie mam zamkniętego:)
1494312587-aaaaaa.jpeg


ckaiyx8dnvrdhn2p.png
 
reklama
Jak ja bym chciała tak z nienacka żeby mi się poród zaczął a nie czekać i czekać i dupa blada[emoji39] śliczny maluszek. Troche zazdroszczę ze masz to już za sobą i masz malucha na rękach a nie w brzuszku.

 
Martusia gratulacje! Dzien zaczyna sie od wspaniałych wieści :-D

mlodamama odzywaj sie odrazu jak bedziesz wiedziala co dalej... kazdy mowi inaczej te normy ehh no coz na pewno bedzie dobrze! :)

Hymm bezsenność jak ja dobrze znam te pojecie hehe :-D
 
Hej dziewczyny. Wczoraj o 5.52 zostałam mamą Karola ;-) 2.5 tyg przed terminem. Zdrowy , waga 2750 g . A teraz czas na karmienie .. [emoji7]

ckaiyx8dnvrdhn2p.png
Ale nas zaskoczyłaś [emoji6] wielkie gratulacje Martusia[emoji179] Karol jest śliczny, no a porod jak na pierworódkę rzeczywiście expresowy [emoji1]
Trzeba będzie chyba zrobić jakąś listę rozpakowanych czerwcowek [emoji4]

thgfikgneziy9g6d.png
Vanilia zajmiesz się tym? Plissss....[emoji8]

16udskjopmtfyunf.png
 
reklama
@młodamama trzymam kciuki za resztę wyników! [emoji110] Oby maluszek nadrobił jeszcze trochę w brzuchu. Byle do czerwca! [emoji11]

@ciacho, ciężka sprawa... też trzymam kciuki, żeby było dobrze! [emoji110] [emoji8]

@martusia gratulacje! [emoji322] [emoji307] [emoji95]
Kurczę, teraz to naprawdę ruszymy z porodami!

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
Do góry