reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Hej dziewczyny. Wczoraj o 5.52 zostałam mamą Karola ;-) 2.5 tyg przed terminem. Zdrowy , waga 2750 g . A teraz czas na karmienie .. [emoji7]

ckaiyx8dnvrdhn2p.png
Ooo gratulacje!! :)
 
reklama
Nie nadążam za Wami, przepraszam :( ;)

Słuchajcie, pamietam, że o tym już pisałyście, ale to dość dawno... rwanie krocza?
Na koniec dnia mam wrażenie, że mam dzidzię między nogami [emoji85]A wizyta w piątek...

Współczuje cholestazy, czytałam o niej, podobno swędzenie okropne :( Mam nadzieje, że szybko dojdziesz do siebie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja jeszcze wrażenia główki nie mam teraz, ale mocne napieranie. W poprzedniej ciąży tak miałam, ale to juz bez przerwy, jakby mi miał wypaść zaraz - ale to już 2cm rozwarcia miałam




74703e3kkwoaumma.png
 
Hej dziewczyny. Wczoraj o 5.52 zostałam mamą Karola ;-) 2.5 tyg przed terminem. Zdrowy , waga 2750 g . A teraz czas na karmienie .. [emoji7]

ckaiyx8dnvrdhn2p.png
Gratulacje :) Też bym chciała takiego maluszka ( u mnie dziewczyny rodziły się po 4 kg).

Dziewczyny, czy można brać coś innego niż paracetamol na ból zęba? Tak mnie boli od 5, a od dzieci syropek nie działa....
 
Oszaleje!! Nie mogę spać od 4 bo wstałam siusiu i mały się nie ruszał nadal to go męczyłam żeby dał znać jakiś bo ani oręż snem nic ani w nocy nic to już zwątpilam.. A oczywiście pomeczyc go musiałam z pół h i sama już nie zasnęłam. Muszę dziś badania zrobić bo jutro wizyta ale to 7.30 i leżę jak głupia tyle czasu, jestem głodna, niewyspana i zła i jeszcze mi tu z boku P chrapię i zaraz wyjdę z siebie!!
 
Gratulacje :) :) :)

A tak sobie pomyslałam,że dopiero połowa maja a już się rozpakowujemy- o jacieeeeeeee..... :)
Ja wczoraj męczyłam się nad żelazkiem, dzisiaj skończe i torbę na bacznośc pod ścianą postawię bo kurcze nic nie wiadomo ;P
 
reklama
Do góry