reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Crp juz mam dzisiaj bo wczoraj mi pobrala..i jest takie..

1494303093-aaaaaa.png


Jak dla mnie twoje crp jest w normie . W ciazy bywa podwyzszone do 10 -15 lekko. Jakbys miala z 80 no to wtedy by bylo nie dobrze . [emoji4] ale lekarz ci dzis powie [emoji4][emoji4][emoji4] ja lekarzem nie jestem . Ale bylabym dobrej mysli .
 
reklama
Martusia o kurka [emoji16] ależ zaskoczylaś. Ogromne gratulacje [emoji3] zdaj dokładną relacje. Buziaki dla Was

thgfikgneziy9g6d.png
 
Hej dziewczyny. Wczoraj o 5.52 zostałam mamą Karola ;-) 2.5 tyg przed terminem. Zdrowy , waga 2750 g . A teraz czas na karmienie .. [emoji7]

ckaiyx8dnvrdhn2p.png

Moje gratulacje! Takie "przed terminem" chyba już jest Ok? I jaki okruszek [emoji7]


Ja jeszcze wrażenia główki nie mam teraz, ale mocne napieranie. W poprzedniej ciąży tak miałam, ale to juz bez przerwy, jakby mi miał wypaść zaraz - ale to już 2cm rozwarcia miałam




74703e3kkwoaumma.png

Z 1.ciąży takie odczucie miałam co najwyżej już przy porodzie, dlatego dla mnie to przerażenie. Czytałam, że to faktycznie Maluszek już napiera, ale nie jest to nic groźnego, ale wspomnieć lekarzowi powinnam.
Ale zaczęły mi się przepowiadające... znaczy mam nadzieję, że to one, bo pojawiają się max 2 na dzień i nie są bolesne (ale wyczuwalne spinanie). Z 1. ciąży jakoś ich też nie pamietam, dlatego jak coś nowe to takie... dziwne(?) ;)

p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Gratulacje [emoji323]!!!! Kurcze teraz będzie sypać się jedna po drugiej, mało czasu zostało [emoji4]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
No też o tym pomyślałam że już teraz to z górki pójdzie! :D ja 2 tygodnie muszę wytrzymać jak mi kazał lekarz i położna i już też będę spokojna :) fajnie fajnie ale jednocześnie przerażona jestem!
 
Moje dziecko czymś wbija się w żebro a czymś w szyjke jak chodzę też co chwilę mnie tam rwie. Czy to napieranie i ten ból sprzyja chociaż rozwieraniu?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No też o tym pomyślałam że już teraz to z górki pójdzie! :D ja 2 tygodnie muszę wytrzymać jak mi kazał lekarz i położna i już też będę spokojna :) fajnie fajnie ale jednocześnie przerażona jestem!
No mój asystent mówi że zostało mi 25 dni tak więc za 9 mogę siedzieć na walizce i czekać [emoji23] gorzej jak znowu przenoszę to będę tak miesiąc siedzieć w sumie. Może w czwartek się czegoś dowiem...

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry