reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dzięki dziewczyny... Odpoczywamy wszystkie 3...
Teraz trzymam za was kciuki.

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
Dawno się nie odzywalam ale to muszę skomentować! Gratuluję córeczek i całej Waszej trójce życzę zdrówka odpoczynku i spokoju. Wczoraj była u mnie koleżanka z 3 letnimi blizniakami też. Mieli po 2 kg jak się urodzili a dziś to takie łobuzy kochane [emoji6]

p19ucsqv6rf79f3c.png
 
reklama
A ja bylam dzis u lekarza i Dostalam antybiotyk,jutro nastepne Badania a jak antybiotyk nie pomoze to na oddzial chce mnie wyslac ,ale mam nadzieje ze antybiotyk pomoze [emoji856][emoji26].Torba spakowana jeszcze tylko pare detali.ubranka poprane poprasowane,ale ciagle cos dochodzi bo dokupuje no i tak to sie chyba do porodu bedzie ciagnac.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Możliwe, ale też nie powiedziane. To etap gdzie dzieci bardzo się różnią między sobą wielkością i wagą ;-)
U mnie np w 32+1 było 2064g, ale też pomiary mają dużą różnice błędu więc spokojnie :-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, laski nie przejmujcie się tak wagą! Nie ma co porównywać.
Ja przy wzroście 176cm zaczęłam ciążę z wagą 70, więc już mam 8 na początku, a jeszcze dwa miesiące przed nami. Przecież nie będę z tym walczyć [emoji6] i tak czuję się piękna [emoji1]
Moja siostra przybrała 18kg - jej syn jest mały i drobny, a przyjaciółka 6kg - jej syn jest wielki i grubiutki. Każda z nas jest inna [emoji4]
Ja mam nadzieję, że nie przekroczę 15kg![emoji110]

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
Ostatnia edycja:
Super. Dzieki!* a wiec jestem z Krakowa, mam juz prawie 4 letnia coreczke. Druga ciaze znosze ciezko ( wiec dolaczam do grona narzekajacych), ale to moze temu, ze w pierwszej to ze szczescia fruwalam 10 cm nad ziemia i myslalam, ze to tak zawsze jest...;)) albo kwestia wieku;)) mam miec chlopczyka wiec nowe doswiadczenie.

Witamy witamy :) ja tez z krakowa! :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry