reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Melduje że już po... 2.30 dwie dziewczyny waga 2100 i 2200, oddychają same, nie wiem nic więcej bo zabrali je na neonatologie a ja mam leżeć na obserwacji 2 godz. Było ciężko, mimo że to maleństwa, ale nacinali mnie by chronić główkę dzieci.... Trzymajcie kciuki by było z nimi wszystko ok...

010ikw7ip2lmrcv3.png

Aż mnie ciarki przeszły, że to już, wszystko na pewno będzie dobrze! Gratuluje i z całego serducha życzę zdrowia dla Was! :)


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
reklama
A ja bylam dzis u lekarza i Dostalam antybiotyk,jutro nastepne Badania a jak antybiotyk nie pomoze to na oddzial chce mnie wyslac ,ale mam nadzieje ze antybiotyk pomoze [emoji856][emoji26].Torba spakowana jeszcze tylko pare detali.ubranka poprane poprasowane,ale ciagle cos dochodzi bo dokupuje no i tak to sie chyba do porodu bedzie ciagnac.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Cos przeoczylam ? Czemu na oddzial beda cie klasc w razie co ?
Co do wyprawki... to chyba niekonczaca sie opowiesc ;) zawsze czegos bedzie malo

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Wspominałyscie ze wasze dzidziole się już trochę mniej ruszają, a mój chyba ma to gdzieś, że ma mniej miejsca. Zupełnie mu to nie przeszkadza, przeciaga się jak chce robiąc mi stożki na brzuchu aż boli.

Też już przekroczylam 70, +7,5

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Cos przeoczylam ? Czemu na oddzial beda cie klasc w razie co ?
Co do wyprawki... to chyba niekonczaca sie opowiesc ;) zawsze czegos bedzie malo

p19u9jcg81ehxczt.png


Ahh bo goraczke mialam przez 4 dni A rqczej taki stan podgoraczkowymiedzy 37,5a38 ,ale wystarczylo zebym sie zle czula,no i nie chciala spadac .Wczoraj zadzwonilam na IP i kazali wziac po 2 paracety na popoludnie i wieczor i leciec na badania do lekarza.Po tym parscetamolu faktycznie spadla ta goraczka ,a okazalo sie ze to jakas infekcja drog moczowych.No ja mam nadzieje,ze mnie nigdzie nie poloza,ona Pewnie musiala mnie uprzedzic w razie w gdyby antybiotyk nie pomogl.Kurde A jeszcze nie dawno do meza mowilam,ze ciesze sie ze nie mialam zadnych chorob i infekcji[emoji82]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Heda gratulacje!!!!! [emoji323][emoji323][emoji322][emoji322][emoji322][emoji7][emoji7][emoji7]
Cudowne wiadomości, jeszcze w dodatku urodzone naturalnie!!!!! Jesteś wieeeeeeelka!!!!!
Dużo zdrowia dla Waszej trójki!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry