reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Piateczka dziewczyny!
Ja tez 7 z przodu, ale postanowiłam sie tym nie przejmować, wiem, że po ciąży zrzucę wiec trudno widocznie tak na byc. Ja z tych wyższych (175) ale widać oj widać!
Biorę leki wyciszające skurcze, ktore obniżają ciśnienie (a mam 90/50) wiec mam taki zjazd formy że szkoda gadać. Jeszcze w weekend miałam chrzciny (jako matka chrzestna) w ten weeekend chrzciny (tez chrzestna) i aż sie boje jak dam radę......


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Jeszcze raz dziekuje za mile powitanie*
Ja w pierwszej ciazy przytylam 16 kg, a corka wazyla 2420 g w 39 tyg. Nie wiadomo czemu, lozysko super, przeplywy tez etc. Zdrowa, tyla potem ponad 1 kg na mc. Zastanawiam sie jak bedzie teraz. Ja i maz jestesmy drobni ( tzn ja bylam...;)) , ale ponizej 2,5 kg to dziwne. Teraz mam 12+, ale 5 kg zostalo z tamtej ciazy i nigdy sie nie rozeszlo....
 
A Anula? Jej też dawno nie było.

Następna będzie Suelen :D

Zajac - oddaj te 6 cm ;p

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Ja też z tych wysokich 168 cm i krótkie grube nogi, co sylwetki nie wydłuża. Aha i szerokie biodra ;-)

Spoko, ja jeszcze mniej 164 cm :D u mnie jeszcZe cyce jak u krowy przez co wygladam na 2 rozmiary wieksza ^^ zawsze sie na nie wkurzalam, ze przez nie wygladam na grubsza, ale to co sie dzieje z nimi w ciazy to juz gruuuuuba przesada xD


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Spoko, ja jeszcze mniej 164 cm :D u mnie jeszcZe cyce jak u krowy przez co wygladam na 2 rozmiary wieksza ^^ zawsze sie na nie wkurzalam, ze przez nie wygladam na grubsza, ale to co sie dzieje z nimi w ciazy to juz gruuuuuba przesada xD


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A mi piersi aż tak sie nie powiększyly i sie zastanawiam czy bede miec pokarm..
 
reklama
Do góry