reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Bellax super, że możesz leżeć w domu!

Ja też melduję się już z domu :) magnezowe kroplówki ładnie wyciszyły macicę i wszystko jest ok :) porozmawiałam też z moim prowadzącym i jestem z nim umówiona na telefon po następnej wizycie na patologii i badaniach synka. Dodatkowo pogadalam ze znajomą położną i nawet poszła ze mną na porodówkę pokazać, ale akurat wszystkie sale zajęte były i trakt porodowy też, więc poza trojgiem malusich noworodków, które akurat "przejeżdżały" nic nie widziałam [emoji12]




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Ja się nie mogę dzisiaj ogarnąć jakoś. Lenia mam jak zwykle ale dzisiaj to już wyjątkowo :)
Idę odpalić kosiarkę jednorazową żeby się doktorek chaszczy nie przestraszył, a za 2 godz wizyta :p .

Konwalia witaj :)
 
witaj nowa czerwcoweczko:)
ja tez chyba czekam na nastepna rozpakowana bo tu rozsadek jeszcze sie broni ze szybciej bo bliźniaki;) chociaż ubranka poprane sukcesywnie walczę z prasowaniem;)
 
Jak Wasi mężowie reagują na te ciążowe wizyty w szpitalach?? Mój jest załamany i zestresowany bardziej martwię się o niego niż o siebie

f2w3qqmz0qjoloi2.png
 
Super. Dzieki!* a wiec jestem z Krakowa, mam juz prawie 4 letnia coreczke. Druga ciaze znosze ciezko ( wiec dolaczam do grona narzekajacych), ale to moze temu, ze w pierwszej to ze szczescia fruwalam 10 cm nad ziemia i myslalam, ze to tak zawsze jest...;)) albo kwestia wieku;)) mam miec chlopczyka wiec nowe doswiadczenie.
 
Super. Dzieki!* a wiec jestem z Krakowa, mam juz prawie 4 letnia coreczke. Druga ciaze znosze ciezko ( wiec dolaczam do grona narzekajacych), ale to moze temu, ze w pierwszej to ze szczescia fruwalam 10 cm nad ziemia i myslalam, ze to tak zawsze jest...;)) albo kwestia wieku;)) mam miec chlopczyka wiec nowe doswiadczenie.
Ja tez z malopolski [emoji4] tylko okolice nowego sacza lub krynicy zdroj [emoji4] milo spotkac kogos blizej siebie[emoji4]

 
Jak Wasi mężowie reagują na te ciążowe wizyty w szpitalach?? Mój jest załamany i zestresowany bardziej martwię się o niego niż o siebie

f2w3qqmz0qjoloi2.png

Mój ok, w poprzedniej ciąży z 8 razy leżałam w szpitalu to jest zaprawiony już. Stresuje go to, ale stara się nie okazywać - gorzej synek, teraz bardzo tęsknił




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Do góry