reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

I ja, i ja w końcu zrobiłam pierwszą partię prania [emoji1320]Faktycznie jakoś lepiej się poczułam dzięki temu, więc idealnie rozumiem co czujesz :)


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
He he. U mnie juz druga w pralce [emoji6]. Ale ogolnie to zdalam sobie sprawe z tego, ze w czarnej d .... jestemy jesli chodzi o przygotowania. Nie wiem co z wozkiem dla dzieciakow, lozko dla starszaka nie kupione, a sredni czas realizacji to 4 tygodnie. A nawet jeszcze nie wiemy na jakie sie zxecydowac. A oczywisciw chcialam zeby sie przyzwyczail i zapomnial o lozeczku do czasu narodzin Dzidzi...

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Melduje że już po... 2.30 dwie dziewczyny waga 2100 i 2200, oddychają same, nie wiem nic więcej bo zabrali je na neonatologie a ja mam leżeć na obserwacji 2 godz. Było ciężko, mimo że to maleństwa, ale nacinali mnie by chronić główkę dzieci.... Trzymajcie kciuki by było z nimi wszystko ok...

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
O kurcze, ale wiesci! Gratuluje i oczywiscie trzymam kciuki zeby wszystko bylo okey! [emoji2]
Ha ha ja bym w takie buty pół nogi zmieściła [emoji1] i piętą suwała po podłodze [emoji1]

16udskjopmtfyunf.png


Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny 12kg na + to wcale nie jest dużo.Jakby to było 20+ lub wiecej to wtedy można sie martwić.To jest książkowy przyrost;)
 
Ja przy 64kg też doznałam szoku ale potem to już idzie z górki. Dwa tyg temu było 66kg i od tamtej pory nawet się nie ważyłam. Trudno, to nie czas na dietę. Może jakbym więcej się ruszała to by było lepiej ale jestem kompletnie uziemiona [emoji17]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hega gratulacje[emoji177][emoji177][emoji177].Jesteśmy dumne ciotki [emoji16].Dużo zdrówka dla dziewczynek i buziaki[emoji182][emoji182][emoji182]

oar8ugpjafqeooh5.png
 
reklama
Do góry