reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

To jeszcze wam napiszę że bez znieczulenia... Napoczątku było znośnie a potem za późno.

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
 
reklama
Byłam u dziewczynek, jak dla.mnie nie podobne... Jedna to klon mojej starszej córy a druga podobna do mego taty....[emoji23] Zobaczymy jak nabiorą trochę masy... Stan dzieci stabilny, oddychają same, na razie dostały jedzenie przez sonde i sobie słodko śpią. Dziś mają mieć x-badan. I sprawdza czy potrafią same jeść....

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
 
Nie chce nikogo straszyc ale przewaznie jak sie posypalo pierwsze dziecko to juz porody szly sznurem [emoji6] chyba czas dograc torbe i byc przygotowana na wszystko..az mnie dreszcz niepokoju przeszedl [emoji6]

Hehehe najwyzej bede sie w skurczach pakowala a maz bedzie pral i prasowal... ;) da rade ;)
Oby jeszcze nie chociaz do polowy maja sie wstrzymajmy ! ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Hehehe najwyzej bede sie w skurczach pakowala a maz bedzie pral i prasowal... ;) da rade ;)
Oby jeszcze nie chociaz do polowy maja sie wstrzymajmy ! ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
To tak jak u mnie, niby prawie wszystko mam, ale ubranka czekaja na wielkie pranie i prasowanie, a to mam zaplanowane na majowy weekend. Jeszcze torby, szlafloka i koszuli mi brakuje. A i nowego wozka ;)

 
Nie straszcie, dopiero w połowie maja planowałam działalność odwiesić. Chyba przygotuje sobie dokumenty i jak coś to zamiast do szpitala to do urzędu będę biec [emoji14]

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
reklama
Do góry