reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Heda!!! Gratulacje[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ ale sie ciesze ze wszystko ok! Wczoraj wieczorem o Tobie myslalam, nawet do meza mowilam "ze musze sprawdzic co na forum bo moze urodzilas" ale jak wrocilam do domu bylo po 22 i padlam:) ale super, ze Dziewczynki juz sa na swiecie, trzymam kciuki za badania;) [emoji110]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Melduje że już po... 2.30 dwie dziewczyny waga 2100 i 2200, oddychają same, nie wiem nic więcej bo zabrali je na neonatologie a ja mam leżeć na obserwacji 2 godz. Było ciężko, mimo że to maleństwa, ale nacinali mnie by chronić główkę dzieci.... Trzymajcie kciuki by było z nimi wszystko ok...

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
Kochana przeogromne gratulacje [emoji7][emoji7][emoji7] Jestes niesamowita [emoji6] My hero[emoji1] Bardzo sie cieszę ze oddychają samodzielnie, to juz duzo mowi o Ich stanie zdrowia [emoji8] wiesz moze ile punktów dostały? Odpoczywaj Słońce ile sie da i pisz nam na bieżąco. Buziaki dla dziewczynek [emoji182][emoji182][emoji182]

16udskjopmtfyunf.png
 
Zajac...ja odliczam do piatku..ech, nie mam juz sily na bieganie do pracy :( Jeszcze 4 pobudki i wolne :)

A ja wlasnie mam ! Mam sile, mam checi ! I caly czas tak:
1493016432-aaaaaa.jpeg


W srodku tygodnia po poludniu juz jest gorzej jesli chodzi o checi ale ... Nie wiem jak sie przestawie... ale pewnie ,,normalnie" ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Byłam u dziewczynek, jak dla.mnie nie podobne... Jedna to klon mojej starszej córy a druga podobna do mego taty....[emoji23] Zobaczymy jak nabiorą trochę masy... Stan dzieci stabilny, oddychają same, na razie dostały jedzenie przez sonde i sobie słodko śpią. Dziś mają mieć x-badan. I sprawdza czy potrafią same jeść....

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
Trzymam kciuki :) male zdrowe :) pieknie :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
A ja wlasnie mam ! Mam sile, mam checi ! I caly czas tak:
1493016432-aaaaaa.jpeg


W srodku tygodnia po poludniu juz jest gorzej jesli chodzi o checi ale ... Nie wiem jak sie przestawie... ale pewnie ,,normalnie" ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
Wow, podziwiam [emoji6] U mnie z kazdym dniem coraz mniej sily i mam ogromne problemy z poranna pobudka. W ten weekend mialam zajecia w LO i juz czuje sie zmeczona, a gdzie to jeszcze do piatku. Zreszta tak jak do niedawna chcialam pracowac tak teraz, po tej przerwie swiatecznej, cos mi sie zmienilo i chcialabym juz byc w domku, prac ciuszki, robic ostatnie zakupy, odpoczywac z ksiazka w reku...

PS Sliczne szpileczki [emoji6]

 
To tak jak u mnie, niby prawie wszystko mam, ale ubranka czekaja na wielkie pranie i prasowanie, a to mam zaplanowane na majowy weekend. Jeszcze torby, szlafloka i koszuli mi brakuje. A i nowego wozka ;)

My chyba w tym tyg kupujemy pralke wiec oby majowka byla ladna to popiore , poprasuje. Spakuje torbe. Dokupie ostatnie sztuki pajacow 62 do szpitala bo mam 2 pary i juz jestem.gotowa :) apteke zamowie a jak nie dam mezowi liste - ogarnie :) jakos nie mam obawy, ze nie zdaze :) Zając mi ogarnie w razie co to co trzeba ;) bylebym poprala i poprasowala a reszte to nawet na szybko do torby wrzuce co najpotrzebniejsze ;) jednak ufam mojej pani ginekolog, ktora mowi ze przedwczesnym porodem nie mam o sie martwic :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
My chyba w tym tyg kupujemy pralke wiec oby majowka byla ladna to popiore , poprasuje. Spakuje torbe. Dokupie ostatnie sztuki pajacow 62 do szpitala bo mam 2 pary i juz jestem.gotowa :) apteke zamowie a jak nie dam mezowi liste - ogarnie :) jakos nie mam obawy, ze nie zdaze :) Zając mi ogarnie w razie co to co trzeba ;) bylebym poprala i poprasowala a reszte to nawet na szybko do torby wrzuce co najpotrzebniejsze ;) jednak ufam mojej pani ginekolog, ktora mowi ze przedwczesnym porodem nie mam o sie martwic :)

p19u9jcg81ehxczt.png
Tez czekam na sloneczna majowke [emoji6] Chce wszystko ogarnac najpozniej do polowy maja, zebym w ostatnim miesiacu oczekiwan mogla sie bez stresu relaksowac[emoji6]

 
Do góry