reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Kurcze dziewczyny pomóżcie pogoda od wczoraj u nas masakra słońce ze śniegiem na zmianę a mnie głowa napieprza paracetamol nie pomaga albo tylko na chwilę, kawy nie mogę bo biorę tabletki od nadciśnienia
 
Jejku czy was też traktują jak ułomne? Mi teściowa i ciotka mojego męża ciągle marudzą że tego nie mogę, tamtego nie mogę, najlepiej jakbym tylko leżała i jadła, nawet usłyszałam od tej ciotki że nie mogę chodzić w spodniach (chodzę w ciążowych) bo udusze dziecko, pij dużo karotki to urodzisz bez problemu. Boże słychać ich nie mogę już. Ja już nie chce wiedzieć co będzie jak już dziecko będzie i te ich mądre rady
 
Milena ja nie słyszę. A może olewam. Ale wczoraj teściowa stwierdziła że Nasz poltoraroczniak powinien mówić zdaniami :-o nawet nie komentowalismy po co? Olewac!!
 
Heda- no nie wierzę- sama urodziłaś 2dzieci - a my marudzimy z jednym. Brawa dla ciebie i dużo zdrowia dla córeczek. Koniecznie nam je przedstaw.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Mnie nikt nic nie mówi. Raz słyszałam świetne info od mojego wujka ,który jest straszną konserwą w kwestii ciąży i takie oto newsy słyszałam :
1.Nie powinno się pić dużo wody bo będzie dużo wód a dziecko będzie małe :D
2.Nie powinnam jeździć na rowerku stacjonarnym bo dziecko będzie miało płaską główkę :D sam lekarz się śmiał na tę rewelację :D

Wszystko po to by mi obrzydzić aktywny tryb życia w ciąży. Współczuję ciotce ;)
 
reklama
Jejku czy was też traktują jak ułomne? Mi teściowa i ciotka mojego męża ciągle marudzą że tego nie mogę, tamtego nie mogę, najlepiej jakbym tylko leżała i jadła, nawet usłyszałam od tej ciotki że nie mogę chodzić w spodniach (chodzę w ciążowych) bo udusze dziecko, pij dużo karotki to urodzisz bez problemu. Boże słychać ich nie mogę już. Ja już nie chce wiedzieć co będzie jak już dziecko będzie i te ich mądre rady
Nie to u mnie jest na szczescie normalnie :) wychodza z takiego zalozenia jak ja, ze ciaza to nie choroba ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Do góry