reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja też dziś wizytuję popołudniu! [emoji4] ciekawe jaka duża już jest Helenka, pewnie z 1,8kg ma [emoji38]

Buziaki dziewuszki i dobrego dnia!

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
reklama
Mleka nie pije także też odpada :)
Ja już wszystko smażone odstawiłam, ale u mnie to raczej nie kwestia diety tylko tego; ze młody napieprza w żołądek :/
Obzerac się nie obzeralam także też nie to. z Matim też miałam taką zgage cala ciąże :/ przeszła z dniem porodu :D
Hahaha nic mi nie spuchlo :D mam rower miejski to i siodelko wygodne :D :D :D
 
Ja mam 1.5kg na minusie odkad mam diete.

Jedyny lekarz, do ktorego nie cierpie chodzic to alergolog dziecieciecy. Chore jest rozwiazanie zapisywania i wchodzenia u nas.



 
Witam i ja :)

Bellax wierzę, że się nudzisz, ale już niedługo pomarzysz o tym uczuciu heheh

U mnie jakoś leci, podbrzusze coraz częściej i dłużej boli, mały nieźle napiera główką, jak chodzę to małe kroki mogę dawać bo tak mnie ciśnie synuś. W środę wizyta to zobaczymy jak z tym przyrostem wagi, niezmiennie wlewam w siebie witaminki, dbam o dietę.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już wracam do domku[emoji123] grubasek waży 1850g w 31t5d więc idealnie ;) zmartwiło lekarza moje tsh, które z 2.5 spadło na 0.6 i będziemy je obserwować. Dostałam też żelazo bo już mi wgl morfo poleciało.
A z przyjemniejszych rzeczy to jako jeden z prezentów urodzinowych od mojego M. dostałam sesje niemowlęcą. Taką powyżej miesiąca. Cieszę się bo zrobimy sobie całą trójka zdjęcia;)

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Moje spojenie i kregoslup sa ostatnio laskawe albo ja się już przyzwyczailam :D dzis nawet pojechałam rowerem z Synem do zerówki :D ze też się tak zaje****** nie czułam od początku.

A na migdały niedługo zbankrutuje bo już jem kilogramami żeby zgage trochę wyciszyć :D
Któraś z Was pisała o sodzie- oj nieeee wymiotowalabym dalej niż widziała ;)
Rowerem?! Wow! Moje spojenie też trochę lżej pod warunkiem że więcej leżę. Co do zgagi to ja jeden tydzień mam straszna potem kilka dni lżej. Dziś w nocy np zgaga potrafiła mnie obudzić. Wypiłam kilka łykow wody gazowanej, że brzydko powiem beklam sobie [emoji6] i usnelam.
W ciągu dnia jak już jest bardzo źle i nie pomaga ani mleko ani migdały to lekarka poleciła mi mallox. Przegryze tabletkę i jest ulga!

p19ucsqv6rf79f3c.png
 
Do góry