reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Test suwaczków




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Witam i ja. ;)
Teraz wiem dziewczyny o co wam chodziło z pachwiną że tak boli, w nocy myślałam, że nie wytrzymam, ale po minucie odpuściło i za chwilę normalnie zasnęłam. Tak to biedne plecy coraz częściej bolą, chyba będzie trzeba poprosić męża żeby pomasował, bo pomaga.

Strasznie szybko teraz ten czas leci, nadchodzący weekend święta.
W co ja się ubiorę :D coraz mniej rzeczy pasuje :wink:
Byle do piątku i na wizytę, chcę wiedzieć jaki duże już jest maleństwo.
 
Heloł:)
ja dzisiaj rano pobieranie,bo we czwartek wizyta :) iii dzisiaj pierwszy raz Pan mnie przepuścił w kolejce :D brawo dla Niego ;);)
Później SR ,dzisaj ma być o laktacji i masażu Shantala :)
Miłego dnia :*
 
A dzisiaj pierwszy raz zostałam "przepuszczona" w kolejce do kasy :D kobieta obok zauważyła ,że w ciąży jestem ,szał. Oczywiście niby się wepchałam bo nie myślałam,że jest tylko 1 kolejka do mięsnego skoro 2 kasjerki . Ludzi nie było więc mówię babce co chce a tu kobieta przychodzi i mówi,że była przede mną,ale patrzy "a pani w ciąży,to proszę". Się mi dziwnie zrobiło
 
A dzisiaj pierwszy raz zostałam "przepuszczona" w kolejce do kasy :D kobieta obok zauważyła ,że w ciąży jestem ,szał. Oczywiście niby się wepchałam bo nie myślałam,że jest tylko 1 kolejka do mięsnego skoro 2 kasjerki . Ludzi nie było więc mówię babce co chce a tu kobieta przychodzi i mówi,że była przede mną,ale patrzy "a pani w ciąży,to proszę". Się mi dziwnie zrobiło

Ludzie widzą ciąże dopiero jak się zbliża jej koniec :D
 
sylwka błagam nie mów o ubraniach.... Wczoraj byłam q galerii handlowej. Zasapałam się jak mała norka przymierzaniem kiecek, a i tak nic nie kupiłam bo we wszystkim wyglądam okropnie [emoji24] na święta wystapie w leginsach i T-shircie

thgfikgneziy9g6d.png
Ja zrezygnowalam z kupowania sukienki na swieta. Mam nowe spodnie z hm granatowe, do tego biala bluzka tez nowa zakladana moze raz i nowe WSUWANE ;) buty i tak ide :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Do góry