reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

nic tylko badania;)

w57vyx8dubspq12k.png
O matko się przestraszyłam. A ile mały warzy? Ja to już bym tak chciała tulkać tym czasem nawet nie potrafię wybrać imienia, będzie mała NN [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moje spojenie i kregoslup sa ostatnio laskawe albo ja się już przyzwyczailam :D dzis nawet pojechałam rowerem z Synem do zerówki :D ze też się tak zaje****** nie czułam od początku.

A na migdały niedługo zbankrutuje bo już jem kilogramami żeby zgage trochę wyciszyć :D
Któraś z Was pisała o sodzie- oj nieeee wymiotowalabym dalej niż widziała ;)
 
Rowerem? Ło matko mi by cała moja "szanowna"spuchła jeszcze bardziej :p
Na zgagę mi pomaga mleko, co prawda tylko chwilowo ale pomaga, i co najwazniejsze nie obżeram się już tylko po trochę jem i jest o niebo lepiej. ;)
 
reklama
Moje spojenie i kregoslup sa ostatnio laskawe albo ja się już przyzwyczailam :D dzis nawet pojechałam rowerem z Synem do zerówki :D ze też się tak zaje****** nie czułam od początku.

A na migdały niedługo zbankrutuje bo już jem kilogramami żeby zgage trochę wyciszyć :D
Któraś z Was pisała o sodzie- oj nieeee wymiotowalabym dalej niż widziała ;)
Ze Cie nie wykleli ! W cionzy na rowerze Kobito ! ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Do góry