reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Pochwalę się Wam, bo jesteście w temacie i nie mam komu innemu [emoji4]

Mój skończony prezent - dziś doszła poduszka do kompletu z sową.
1488904655-aaaaaa.jpeg

A tu dzisiejszy wyczyn - mufka na wózek i płaska poduszeczka do kompletu z wczorajszymi kocami [emoji7] ale to poczeka do zimy [emoji38] Mufka potrzebuje tylko nabić napy, rzepy są za słabe.
1488904721-aaaaaa.jpeg


0d1yhqvkorvfo1vd.png
Ależ cuda! Ja się teraz nie mogę zdecydować na materiał. A co to jest ta mufka?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Yoohoosek moment wspaniały, ale potem tak naprawdę zaczyna się cała przygoda.[emoji4]

Jo ja też okropnie sapie. Brzuch mam wysoko, czasem czuje małą pod żebrem. I nie mogę się zginać bo normalnie dech tracę...


Co do siary to coś tam zauważyłam, ale bez szału.



thgfikgneziy9g6d.png
 
Ależ cuda! Ja się teraz nie mogę zdecydować na materiał. A co to jest ta mufka?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Mufka to takie sprytne coś, co zakładasz na rączkę wózka zimą i ciepło ci w ręce na spacerze. Moja jest z ortalionem więc jest z wierzchu nieprzemakalna, a w środku jest mięciutkie minky i ocieplina.
Taki przykład:
1488909845-aaaaaa.jpeg


0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
Dziewczyny czy boli Was pepek i jego okolice? Ja dzisiaj wrocilam z pracy i nagle poczulam klucie w pepku, a potem taki piekacy bol dookola... i tak leze z nadzieja ze przejdzie ale co sie rusze to boli... kurde mam nadzieje ze przejdzie. Nie wiem czy sama sobie tego nie zrobilam bo wczoraj i dzisiaj troche dzwigalam za duzo. Troche sie boje ze to jakas przepuklina:/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
 
Mnie bolą okolice pępka pytałam o to lekarza i powiedział że to normalne zwłaszcza kiedy idzie w parze z rozciaganiem brzucha mięśni itd

f2w3rjjgvkjhkndh.png
 
reklama
Do góry