reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja nie zauwazylam siary u siebie.
A co do mufek to polecam, choc ja do dzis nie mam. Z tym, ze rece strasznie mi marzly przy zimnie, nawet mimo rekawiczek. Wiec na pewno na przyszla zime sie zaopatrze [emoji6]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale sprytna ta mufka, muszę też sobie taką sprawić.

Synek dziś tak rozrabiał, że jestem wykończona. Oby to był jednorazowy przypadek, bo nie wyrobię. Z kolei jegomość w środku tak mnie wczoraj skopał ze nie mogłam zasnąć bo brzuch mnie bolał.

Też nie mam jeszcze siary, ale poprzednio też pojawiła mi się jakoś bardzo krotko przed porodem.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Dziewczyny czy boli Was pepek i jego okolice? Ja dzisiaj wrocilam z pracy i nagle poczulam klucie w pepku, a potem taki piekacy bol dookola... i tak leze z nadzieja ze przejdzie ale co sie rusze to boli... kurde mam nadzieje ze przejdzie. Nie wiem czy sama sobie tego nie zrobilam bo wczoraj i dzisiaj troche dzwigalam za duzo. Troche sie boje ze to jakas przepuklina:/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
To normalne [emoji4]

 
Ten ból pępka jest normalny. Możecie sobie pomóc zaklejając go plastrem. A na niedobór potasu soczki pomidorowe! Ja gdy czułam że za mało go mam piłam nawet 4 dziennie (a nie lubię bardzo) i się uregulowalo :) A już w nocy spać nie mogłam bo nogi i ręce mi nie pozwalały. Do tego też magnez brałam już w tabletkach.
 
Mi właśnie rozstępy tylko koło pępka wyszły już w 1 ciązy i mam wrażenie że robią się co raz większe
 
ja pije od 3 do 4 litrów dziennie :) uwielbiam pic wodę .Do tego pozwalam sobie na jedna kawę i kubek a czasami dwa kubki herbaty .W nocy nie wstaje na siku ale rano to wręcz muszę .

Też wypijam mniej więcej tyle, ale ciagle latam do toalety, teraz zrobiło się nieznośnie bo jak poczuję to nie ma, że mogę długo poczekać. Koledzy z pracy śmieją się ze mnie, że nie można mnie zagadywać jak wstanę od biurka ;)
A dzięki niskiemu ciśnieniu mam zawsze argument na jedną słabą kawkę ;)


U mnie na razie siary brak zupełny nie wiem czy to dobrze czy źle moze jeszcze za wcześnie.Za to gorzej mi sie oddycha zwlaszcza wieczorem i jak zjem wiekszy posiłek.Spać musze na płasko ze wzgledu na problemy z kręgami szyjnymi. Moze jak dziecko zmieni pozycje to bedzie trochę lepiej..

Ja też w 1. ciąży nie miałam (ani kapki!) i przyznam się, że tak naczytałam się w internecie, że myślałam że przez to karmić nie będę mogła, że to takie niby normalne... a jak się okazało po urodzeniu mleko było i wszystko fajnie się rozkręciło :) Więc nie bądź jak ja i nie przejmuj się tym :) To żaden wyznacznik!

p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry