reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziewczyny muszę wam się wyzalic :( przyszła mi dziś paczka z rzeczami które ostatnio zamawiałam na allegro i masakra tylko z ręcznika dla małego jestem tak w pełni zadowolona. Koszula jest za duża o conajmniej 2 rozmiary jestem pewna że nie "dorosne" do niej a po za tym sięga za kolana a dekod aż pięć d szyję ma i wyglądam jak ciocia klamocia, smoczki maja inny kolor niż chciałam, grzechotka jakoś słabo wygląda, termometru to mi zapomnieli dać i w ogóle cała reszta też ma coś nie tak.. Jestem zła na siebie ze zamówiłam a nie kupiłam w sklepie. Normalnie popadłam w smuteczek :(
 
reklama
Uszkodzona skóra ma taką tendendencję. Mi w pierwszej ciąży blizna po wyrostku się rozszerzyła wraz z wzrostem brzucha.

f2w3rjjgwqepia0h.png
Coś polecasz do smarowania? Uzywam oleju kokosowego i oliwki z babydream dla kobiet w ciązy
 
Dziewczyny muszę wam się wyzalic :( przyszła mi dziś paczka z rzeczami które ostatnio zamawiałam na allegro i masakra tylko z ręcznika dla małego jestem tak w pełni zadowolona. Koszula jest za duża o conajmniej 2 rozmiary jestem pewna że nie "dorosne" do niej a po za tym sięga za kolana a dekod aż pięć d szyję ma i wyglądam jak ciocia klamocia, smoczki maja inny kolor niż chciałam, grzechotka jakoś słabo wygląda, termometru to mi zapomnieli dać i w ogóle cała reszta też ma coś nie tak.. Jestem zła na siebie ze zamówiłam a nie kupiłam w sklepie. Normalnie popadłam w smuteczek :(
Kochana zwroc to i kup stacjonarnie :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
W Rosmanie jest fajny olejek do ciała,niby do masażu,ale są w nim same oleje m.in migdałowy i on bardzo fajnie nawilża skórę jeśli ktoś chciałby używać np oprócz oleju kokosowego i innych takich naturalnych rzeczy
 
Kochana zwroc to i kup stacjonarnie :)

p19u9jcg81ehxczt.png

No właśnie chyba muszę ale tyle czekałam, cieszyłam się kolejnymi zakupami i że będę już bliżej końca a tu o takie rozczarowanie. Jakoś teraz takie drobiazgi są dla mnie ważne. Ostatnio zauważyłam że w ogóle wszystko wychodzi nie tak jakbym chciała i to sobie zaplanowala!
 
reklama
Do góry