reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

U mnie palpacyjnie było wszystko super, a na usg niespodzianka bo od środka niedomyka. Więc myślę że jak jest możliwość to warto.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
reklama
Była już kiedyś "gównoburza" na ten temat. więc zostawmy go w spokoju. Ja też uważam że powinno się badać i nie musiałam się o nic lekarza prosić, bo co wizyta ewentualnie co dwie ( czasami mam co dwa tygodnie) mam mierzoną szyjke. Zazwyczaj robi to ręcznie bo sprawdza rozwarcie, przez usg badała mi ze 3 razy ale jeśli nie widzi takiej potrzeby to spoko. ważne że długa i "zamknięta".
Ale każda z nas ma lekarza i niech on jej te ciążę prowadzi, jeśli coś komuś nie odpowiada to przecież można go zmienić;)

w57vyx8dubspq12k.png
To racja. Moj lekarz na kazdej wizycie mnie wazy, mierzy cisnienie, bada na fotelu szyjke i brzuch i robi jakies dziwne wymazy, mam usg - na starym sprzecie ale podgladamy serduszko. Ale kazdy lekarz jest inny i ma swoje zasady przyjmowania :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Tu na nfz to oni Ci łaskę robią że przyjmują i nie daj boże powiedzieć im co mają robić [emoji23]

A mam do was pytanko. Miałam usuwany kamień z zębów i dziąsła krwawiły i myślę że w jednym miejscu zrobił się stan zapalny. Poprawia i nie zaciekawie to wygląda. Myślicie żeby zawracać głowę tym ginowi czy smarować jakimś dezaftanmed czy coś w tym stylu?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To racja. Moj lekarz na kazdej wizycie mnie wazy, mierzy cisnienie, bada na fotelu szyjke i brzuch i robi jakies dziwne wymazy, mam usg - na starym sprzecie ale podgladamy serduszko. Ale kazdy lekarz jest inny i ma swoje zasady przyjmowania :)

p19u9jcg81ehxczt.png
Ja tez mam cisnienie i wage oraz badanie na fotelu plus spr ilosci wod i serduszka zawsze..

 
Tu na nfz to oni Ci łaskę robią że przyjmują i nie daj boże powiedzieć im co mają robić [emoji23]

A mam do was pytanko. Miałam usuwany kamień z zębów i dziąsła krwawiły i myślę że w jednym miejscu zrobił się stan zapalny. Poprawia i nie zaciekawie to wygląda. Myślicie żeby zawracać głowę tym ginowi czy smarować jakimś dezaftanmed czy coś w tym stylu?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
To nie bedzie sprawa gin a dentysty..myj sobie dobra pasta na dziasla np meridolem po kazdym jedzeniu i smaruj czyms a powinno zejsc w ciagu 3 dni..jak nie bedzie poprawy to do dentysty

 
Tu na nfz to oni Ci łaskę robią że przyjmują i nie daj boże powiedzieć im co mają robić [emoji23]

A mam do was pytanko. Miałam usuwany kamień z zębów i dziąsła krwawiły i myślę że w jednym miejscu zrobił się stan zapalny. Poprawia i nie zaciekawie to wygląda. Myślicie żeby zawracać głowę tym ginowi czy smarować jakimś dezaftanmed czy coś w tym stylu?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Eludril jest super na tego typu sprawy, ja używałam po implancie i kanalowym- goi się po tym jak na psie. tylko poczytaj czy można w ciąży
 
Pojadę teraz czymś mocno plytkim i infantylnym ale wczoraj mijalam dwie świeżo upieczone matki- od razu powiedziałam do koleżanki, ze jak będę w takim stanie to ma mnie pie*****ac w łeb. bardziej zaniedbane niż nie wiem 70 letnie babcie, którym "już nie zalezy" :/
 
Pojadę teraz czymś mocno plytkim i infantylnym ale wczoraj mijalam dwie świeżo upieczone matki- od razu powiedziałam do koleżanki, ze jak będę w takim stanie to ma mnie pie*****ac w łeb. bardziej zaniedbane niż nie wiem 70 letnie babcie, którym "już nie zalezy" :/
Pamiętam taka sytuację z festynu w parku;) jak zaczal padać deszcz i taka babka z 3 razy szerszą ode mnie zaczęła biec że swoją córką i chyba pol parku z niej się śmiało,i wołali uciekaj wielorybie.
Nie chciałabym żeby moje dzieci się kiedys mnie wstydzily...

Hubert 18.02.2015
Wiktoria termin 04.06.2017
 
reklama
Do góry