reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Melduję się jutro wizyta, dzisiaj miałam drugie kanałowe bez znieczulenia, bo bałam się co chwilę brać znieczulenie, aż się popłakałam teraz głowa mnie boli wzięłam apapa [emoji22] masakra dobrze, że to już za mną oby nic jutro u gin nic nie wyskoczyło bo się załamie


Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
Oj biedna :( odpoczywaj :*

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Melduję się jutro wizyta, dzisiaj miałam drugie kanałowe bez znieczulenia, bo bałam się co chwilę brać znieczulenie, aż się popłakałam teraz głowa mnie boli wzięłam apapa [emoji22] masakra dobrze, że to już za mną oby nic jutro u gin nic nie wyskoczyło bo się załamie

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
Miałaś kanałowe bez znieczulenia? Matko Boska! współczuję,jak Ty to wytrzymałaś?
Muszę to mężowi powiedzieć ,bo go czeka 8 marca i się boi ,że chyba pod sam gabinet muszę go odprowadzić bo ucieknie.

Mój 2-latek mnie rozbraja, dziś jak siedziałam na wannie i goliłam nogi to złapał mnie za plecy i mówi : mama bede cie ćimać (trzymać) :D a przed spaniem powiedział : mama mnie kocha <3 <3
Pokazałam mu zdjęcie siostry, to już wiedział że to dzidziuś ,pokazywał oko, nos. Mamanadzieję ,że będą się bardzo kochać:)
 
Moja mała po wizycie nadal jest dziewczynka ;) wszystko w porządku, wagi jej nie znam bo nie mierzył, słuchaliśmy serduszka. Szyjka 3.7cm , pierwszy raz sprawdzał mnie na samolocie i mówil że wszystko w porządku .Więc chyba tylko się cieszyć. Mała podobnie wygląda jak jej braciszek i ta sama trochę groźna mina :)
Zobacz załącznik 797265
O matko! Jaka wyraźna, piękna buźka! Ja dopiero w 30 tc idę na 3D [emoji17]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój 2-latek mnie rozbraja, dziś jak siedziałam na wannie i goliłam nogi to złapał mnie za plecy i mówi : mama bede cie ćimać (trzymać) :D a przed spaniem powiedział : mama mnie kocha <3 <3
Pokazałam mu zdjęcie siostry, to już wiedział że to dzidziuś ,pokazywał oko, nos. Mamanadzieję ,że będą się bardzo kochać:)

Jak słodko :)
Przede mną na wizycie była kobieta z mężem i dzieckiem i było słychać jak chłopczyk pytał się czy będzie miał siostrę. Bo wszyscy w jego klasie mają już rodzeństwo tylko nie on a chce mieć.
Fajnie sobie rozmawiał z ginem :D
 
O matko! Jaka wyraźna, piękna buźka! Ja dopiero w 30 tc idę na 3D [emoji17]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Mój na każdej wizycie 3d włącza ale dopiero teraz mam tak wyraźne zdjęcie. 4d ma dodatkowo ale myślę że to zbedne.

A jakie macie długie szyjki? Bo miesiąc temu miałam 4.3 a teraz już 3.7. i właśnie nie wiem czy ok jest taka różnica

Hubert 18.02.2015
Wiktoria termin 04.06.2017
 
U mnie szyjka nie była mierzona tylko ginek mówił ze jest długa ,zamknięta przylegająca do czegoś tam i że nie ma żadnych zastrzeżen. Ale to było miesiąc temu,dzisiaj nie sprawdzal. Zresztą ostatnio sprawdzał na moje życzenie. Podobno teraz się już tak nie sprawdza na każdej wizycie. Jak mi raz na IP babka sprawdziła to aż mnie brzuch bolał a mój lekarz stwierdził ,że właśnie tak sprawdzają a później są problemy.

Czy któraś z Was ma łożysko na przedniej ścianie macicy? Jak tak to jak odczuwacie ruchy?
 
reklama
Do góry