reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ech Dziewczyny....
Jutro na szpital rano...mam skurcze, szyjka się skraca..nawet na fotelu u gina mialam skurcz.
W dodatku mam baaardzo kiepski mocz.
Załamka[emoji20][emoji20][emoji20] musze pierwszy raz rozstac się z moja Córka na tak dlugi czas..jestesmy okropnie zżyte i nie wiem doprawdy jak to przeżyje. Rycze jak bóbr od wizyty...chyba umre z tesknoty[emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
Ejejej dacie rade! Stres nikomu nie pomoze..corcia moze Ciebie odwiedzac bo jedziesz na ginekologie a nie oddzial zaminiety.

Kciuki by sie wszstko uspokoilo[emoji110]

 
reklama
Niby ciąża to nie choroba a prawie każda z nas ma jakiś problem, jak nie szyja, to skurcze, a to ciśnienie, a to bóle spojenia łonowego, albo cukrzyca... Nie wiem kto stwierdził że ciąża to nie choroba, ale ja w życiu tyle razy u lekarza i w szpitalu nie byłam co teraz. Nie brałam tylu leków, więc skoro to nie choroba....To niech ten co to stwierdzenie wymyślił też tak ma.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ech Dziewczyny....
Jutro na szpital rano...mam skurcze, szyjka się skraca..nawet na fotelu u gina mialam skurcz.
W dodatku mam baaardzo kiepski mocz.
Załamka[emoji20][emoji20][emoji20] musze pierwszy raz rozstac się z moja Córka na tak dlugi czas..jestesmy okropnie zżyte i nie wiem doprawdy jak to przeżyje. Rycze jak bóbr od wizyty...chyba umre z tesknoty[emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
O kurcze. Ale napewno w szpitalu ci pomogą. Nie jedna juz była na oddziale pod kroplowka i było oki. Trzymam kciuki.
Matka trzymaj się !!!
u nas po wizycie wszystko ok synek nadal synkiem waży 705 gram :)

svchs65gg8talrm7.png
Niedługo przestaniemy nazywać nasze malenstwa malenstwami. Gratuluje

 
Matka trzymam kciuki.

Heda zgadzam się ją nigdy tyle nie chorował co teraz a jak się uczepili mnie teraz to się odczekać nie chce :-(
 
Dziewczyny jestem po egzaminie na prawo jazdy i jest już mamy to - Zdałam! Jednak co dwie głowy to nie jedna malutki że mną był (nawet sobie jego zdjęcie z USG wzięłam :D) i jak wcześniej nie mogłam zdać przez długi czas tak teraz odrazu sie udało. Cała noc nie spałam. Księżyc i stres mnie męczył. Maly od 3 do 5 mi towarzyszył i buszowal jak szalony!
Gratuluje wam udanych wizyt i zdrowych maluszków! A Ty Matko trzymaj się. Córeczka na pewno zrozumie że dla maluszka musisz jakiś czas pobyć w szpitalu a chociaż Cie postawią tam na nogi :)
 
Dziewczyny jestem po egzaminie na prawo jazdy i jest już mamy to - Zdałam! Jednak co dwie głowy to nie jedna malutki że mną był (nawet sobie jego zdjęcie z USG wzięłam :D) i jak wcześniej nie mogłam zdać przez długi czas tak teraz odrazu sie udało. Cała noc nie spałam. Księżyc i stres mnie męczył. Maly od 3 do 5 mi towarzyszył i buszowal jak szalony!
Gratuluje wam udanych wizyt i zdrowych maluszków! A Ty Matko trzymaj się. Córeczka na pewno zrozumie że dla maluszka musisz jakiś czas pobyć w szpitalu a chociaż Cie postawią tam na nogi :)
Gratuluję! Mnie tez w nocy księżyc meczyl.

 
reklama
matka- uregulują Ci i wrócisz biegusiem do domu! :) będzie dobrze odpoczywaj i traktuj szpital jak sanatorium musisz o siebie zadbać
 
Do góry