reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Matka trzymam kciuki! Na pewno będziecie za soba tesknic, ale pomysl ze dzięki temu tata będzie miał okazje sie zżyć bardziej z córcia;)
 
reklama
Ech Dziewczyny....
Jutro na szpital rano...mam skurcze, szyjka się skraca..nawet na fotelu u gina mialam skurcz.
W dodatku mam baaardzo kiepski mocz.
Załamka[emoji20][emoji20][emoji20] musze pierwszy raz rozstac się z moja Córka na tak dlugi czas..jestesmy okropnie zżyte i nie wiem doprawdy jak to przeżyje. Rycze jak bóbr od wizyty...chyba umre z tesknoty[emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png

Matka trzymam kciuki! Oby szybko opanowali sytuacje i wypuścili do domu.
Wiem, że takie rozstania są trudne, ale dacie rade. Moze pomyśl o tym jak o odskoczni od codzienności, weź ze sobą książkę na która nigdy nie miałaś czasu albo laptopa z filmami lub ulubionym serialem.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny.
Witam się z Wami juz z mojego szpitalnego łóżku. Jeszcze jestem w trakcie badań.
Podobno dziecko zmienilo juz polozenie i tak bardzo nie naciska jak wczoraj. Chyba udzieliłam mu mojego stresu bo rusza się jak szalony.
Nabrałam książek i chyba zajezdze internet...
Uświadomiłam sobie, ze nie potrafie lezec bez ruchu...

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
Cześć Dziewczyny.
Witam się z Wami juz z mojego szpitalnego łóżku. Jeszcze jestem w trakcie badań.
Podobno dziecko zmienilo juz polozenie i tak bardzo nie naciska jak wczoraj. Chyba udzieliłam mu mojego stresu bo rusza się jak szalony.
Nabrałam książek i chyba zajezdze internet...
Uświadomiłam sobie, ze nie potrafie lezec bez ruchu...

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
Zajezdzisz internet, strony z rzeczami dla dzieci a mąż tylko będzie kurierowi drzwi otwieral;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Matka będzie dobrze odpoczywaj. Ja zaczynam się powoli szykować na wycieczkę do Wa-wy o 18.30 mam echo serca płodu zaczynam sie stresować i jeszcze ta przejażdżka, której po prostu nie znoszę.
 
matka trzymaj się! Oj rozumiem, ja też miałabym problem się z synkiem rozstać. Ale dacie radę, odpoczniesz i nabierzesz sił.

Wionatq gratuluję!!! Ja już 10 lat po egzaminie a do dzisiaj pamiętam ten stres. Największy w moim życiu, mimo że egzaminów miałam setki.

Nasz sąsiad z dołu miał dzisiaj mega imprezę. Mieszkamy w domu i na dole mieszkają właściciele a my do góry, rodzice wyjechali i młody disco urzadzil;) przyszedł wcześniej i zapowiedział, że jak będzie za głośno to mamy dzwonić. Ale na szczęście synek spał spokojnie więc co mu będziemy i prezentacja psuć;) Chociaż jak się obudziłam o 4.30 i grała muzyka i były piski to byłam w szoku że tak długo dają rade;)

a teraz jadę do TK maxx, mm nadzieję że znajdę coś ciekawego dla malenstwa ;)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny!

SisiP, Zając- gratuluję serdecznie dziewczynek! :)

Wionatq- cieszę się bardzo, ze zdalas prawo jazdy, na pewno dopomógł w tym ten maleńki człowiek, który był z Tobą :)

Matka- trzymaj się i bądź dzielna, na pewno szybko Cię ustabilizuja i będzie już dobrze.

Heda- ale piękny brzusio, widać, ze to podwójny domek dla maluszków :)
 
reklama
Do góry