reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Matka- teraz dbaj o siebie i dziecko w brzuszku. Nikola jest dużą, a taka przerwa na pewno wam nie zaszkodzi .

f2w3rjjgwqepia0h.png
 
reklama
Ech Dziewczyny....
Jutro na szpital rano...mam skurcze, szyjka się skraca..nawet na fotelu u gina mialam skurcz.
W dodatku mam baaardzo kiepski mocz.
Załamka[emoji20][emoji20][emoji20] musze pierwszy raz rozstac się z moja Córka na tak dlugi czas..jestesmy okropnie zżyte i nie wiem doprawdy jak to przeżyje. Rycze jak bóbr od wizyty...chyba umre z tesknoty[emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png

O kurcze , bardzo współczuję :( No ale najlepiej dla maluszka, by w szpitalu zobaczyli co i jak. A córcia da radę :) Trzymam mocno kciuki,żeby było dobrze.
 
Ech Dziewczyny....
Jutro na szpital rano...mam skurcze, szyjka się skraca..nawet na fotelu u gina mialam skurcz.
W dodatku mam baaardzo kiepski mocz.
Załamka[emoji20][emoji20][emoji20] musze pierwszy raz rozstac się z moja Córka na tak dlugi czas..jestesmy okropnie zżyte i nie wiem doprawdy jak to przeżyje. Rycze jak bóbr od wizyty...chyba umre z tesknoty[emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
Trzymam za was kciuki i strasznie współczuję. Informuj na bieżąco co się dzieje.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ech Dziewczyny....
Jutro na szpital rano...mam skurcze, szyjka się skraca..nawet na fotelu u gina mialam skurcz.
W dodatku mam baaardzo kiepski mocz.
Załamka[emoji20][emoji20][emoji20] musze pierwszy raz rozstac się z moja Córka na tak dlugi czas..jestesmy okropnie zżyte i nie wiem doprawdy jak to przeżyje. Rycze jak bóbr od wizyty...chyba umre z tesknoty[emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
Bądź dzielna ! Dla maluszka. Cora da radę:) Mama też;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Ech Dziewczyny....
Jutro na szpital rano...mam skurcze, szyjka się skraca..nawet na fotelu u gina mialam skurcz.
W dodatku mam baaardzo kiepski mocz.
Załamka[emoji20][emoji20][emoji20] musze pierwszy raz rozstac się z moja Córka na tak dlugi czas..jestesmy okropnie zżyte i nie wiem doprawdy jak to przeżyje. Rycze jak bóbr od wizyty...chyba umre z tesknoty[emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
Ojjj współczuję ale bedziemy trzymać kciuki i przesyłać pozytywną energię.Trzymaj sie matka
Ech Dziewczyny....
Jutro na szpital rano...mam skurcze, szyjka się skraca..nawet na fotelu u gina mialam skurcz.
W dodatku mam baaardzo kiepski mocz.
Załamka[emoji20][emoji20][emoji20] musze pierwszy raz rozstac się z moja Córka na tak dlugi czas..jestesmy okropnie zżyte i nie wiem doprawdy jak to przeżyje. Rycze jak bóbr od wizyty...chyba umre z tesknoty[emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]

nzjdskjoiienufcs.png
 
reklama
Mnie boli spojenie łonowe , kosci chyba wszystkoe w obrębie bioder...ale to że mnie boli nie oznacza odrazu że nie mogę funkcjonować normalnie, że mnie to w jakis sposób ogranicza....boli przy chodzeniu lub jak długo siedze i musze wstać to czuje ból, . Ale to nie jest tak że odrazu umieram , że ruszac sie nie moge...i lekarz mnie olał i powinnam leżeć na patologie bo napewno beda powklania po porodzie...... jestem pod kontrolą lekarza, chodze czesto na wizytę o myślę że jak byc cos zaniepokoiło mojego lekarza napewno by zareagował. Ja mam zaufanie do lekarza, moze nie 100% ale napewno zdążył juz przez ten okres ciąży i czesniej je zdobyć. Gdyby nie lekarz to ta ciąża pewnie byla by następną ktora bym poronila.... nooom ale kolezanki z forum wiedza lepiej [emoji23][emoji23][emoji33]


5djylbetecfse5n6.png

Dlatego właśnie napisałam,ze jest różnica między bólem a bólem. temat uważam za zamknięty.
 
Do góry