reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Moja się uspokaja jak tatuś rękę położy. Spowrotem jest grzeczny to może. Chyba trochę przesadziłam z tą weekendowa aferą no ale lepiej w tą stronę [emoji3]
Do mnie od początku przemawiał jakoś kolor morski, miętowy, poszalałabym... No ale zawsze zostaje szary nie koniecznie ruż [emoji3]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurcze nawet nie mowie o tych pomylkach.. u mnie tylko jeden lekarz potwierdzil, ze dziewczynka ale w sumie juz 3 razy i na dobrym sprzecie... wiec mam nadzieje ze sie nie zmieni bo ja od poczatku mowie ze to dziewczynka, bo tak tez czuje;) tylko moj tata caly czas sie smieje, ze on nie wierzy ze dziewcZynka bo za ladnie wygladam :p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
 
Ktoś tu ma za dwa dni połówkowe [emoji16] czyżby ja ? ;) tłumacze mojemu dziecku że ma ładnie pokazać kroczek, ciekawe czy posłucha ;) ?

p19u9jcg81ehxczt.png
Tak ja również 10 luty godz 16:00 :)

svchs65gg8talrm7.png
 
Ja byłam w 17 tyg jeden powiedział że dziewczynka a teraz na połówkowych inny że chłopak usg robione na tym samym sprzęcie [emoji13]
 
Mój teść po USG połówkowym powiedział dumnie , że on był pewien , że będzie chłopak . [emoji16]

f2w3rjjgwqepia0h.png
 
Heej :D
Zajączek, pewnie się już pokaże, najwyższy czas! :D A do tej pory nie było żadnych podejrzeń? ;>
Ja Wam juz opowiadalam jak bylo u mnie. Od 12 do 18 tygodnia dziewczę, a potem chłopak.. :D Ciekawe co teraz :p Dzis ide na połówkowe i troche sie cykam.. :) nie o plec, bardziej czy wszystko dobrze
 
reklama
Ja mam wizytę dopiero 28go. Teraz jestem na takim etapie że mogłabym co tydzień chodzic:) chociaż potem jak będę musiała pewnie będzie mnie denerwować leżenie na ktg.
Ja miałam przeczucia, że chłopak i w 13tc lekarka powiedziała, że chyba ale nie chce narazie nic mówić. Potem w 20tc lekarz inny mówił, że nic nie widzi i nie będzie nam mówił ani tak, ani tak. Mówił, że możliwe że jąderka jeszcze w brzuszku a pewności nie ma. I po dwóch tygodniach prowadząca powiedziała, że na 100% dziewczyna więc nawet nie chce myśleć o pomyłce. Machina ruszyla;) i to nie o ciuchy mi chodzi bo po synku mam ale o moje nastawienie:)))

moje dzieci mają razem czkawkę. Jedno w brzuchu a jedno poza:)))

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry