reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Co do płci na połówkowych powiedział mi że córka, na koniec poprosiłam o sprawdzenie i o mało nie zapadł się pod ziemię, mówi że przeprasza ale syn, pomylił się.
Coś mi ta coraz nie pasowała bo czuje ze to syn od początku. Dobrze ze spytałam.
 
Ktoś tu ma za dwa dni połówkowe [emoji16] czyżby ja ? ;) tłumacze mojemu dziecku że ma ładnie pokazać kroczek, ciekawe czy posłucha ;) ?

p19u9jcg81ehxczt.png
 
nam płeć potwierdziło 3 lekarzy w tym jeden z lepszych genetyków w PL więc u nas raczej pomyłki nie będzie;)

w57vyx8dubspq12k.png
 
Ktoś tu ma za dwa dni połówkowe [emoji16] czyżby ja ? ;) tłumacze mojemu dziecku że ma ładnie pokazać kroczek, ciekawe czy posłucha ;) ?

p19u9jcg81ehxczt.png
Śmiej się śmiej ale wczoraj zaczęłam się martwić bo mały się nie ruszał. Gadałam z moim M. na słuchawkach i mówię mu czy mógłby porozmawiać ze swoim synem żeby się ruszył bo się martwię. No i M. mówi spoko połóż słuchawki na brzuszku - tak też zrobiłam i mały się ruszył . Mało prawdopodobne że to od głosu ale od razu się wzruszyłam [emoji39]

w57vyx8dubspq12k.png
 
Ktoś tu ma za dwa dni połówkowe [emoji16] czyżby ja ? ;) tłumacze mojemu dziecku że ma ładnie pokazać kroczek, ciekawe czy posłucha ;) ?

p19u9jcg81ehxczt.png
Będziem trzymać kciuki [emoji3]

Kurcze u mnie nie może dojść do pomyłki. Oddałam wszystko co chłopięce, zamówiłam ubranka, materiały... Każę uciąć [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja się przed każdym USG zastanawiam czy moje dziewczynki to nadal dziewczynki...Póki co 3 różne osoby obstaja przy dziewczynach. W piątek kolejna wizyta i zobaczymy czy nic się nie zmieniło...
Trzymkajcie dziś za mnie kciuki, czeka mnie ciężko dzień, muszę ogarnąć chatę zrobić obiad i to wszystko do 9 a potem na lotnisko. Mama nadzieję że nie będę musiała czekać 3godzin na samolot jak ostatnio.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cytowałm cytowalam i cholerka zniknęło w każdym razie nadrobilam was i tak w skrócie też myślę że jak paru lekarzy potwierdzi albo dwóch to raczej pomyłki nie będzie
Też mam na różowo ale to chyba z rozpędzania się
Ja też wizyta we czwartek jupi jupi, USG połówkowe fakt na marnym sprzęcie (w sensie nie 3D) i nawet nie będę pewnie dzidzi widziała
Heda powodzenia dzisiaj

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej[emoji3] jadę do empiku za chwilę, coś upoluje może.
Dziś zmusze małżonka żeby mi ściągnął ciuszki dla malucha że strychu. Mam nadzieję że nie zeżarły ich myszy [emoji19]

Zając na tym etapie na pewno potwierdzi się płeć. Trzymam kciuki [emoji4]

Bellax podobno dzieci już słyszą. Więc może ma taki respekt przed tatusiem [emoji16]

7v8rikgn6c3m2w2o.png
 
Do góry