reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

7b444ced707c31f552d81feda772745b.jpg
jakie slodkie❤
 

Załączniki

  • 7b444ced707c31f552d81feda772745b.jpg
    7b444ced707c31f552d81feda772745b.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 440
reklama
Dobry wieczór ! Kochane co myślicie o pomylkach płci ? Koleżanki z innego forum trochę zbily mnie z tropu. Na usg polowkowym dowiedziałam się że będę miała córeczkę . Ginekolog pokazał mi wargi sromowe i powiedział że od pępka w dół czysto. Teraz już nie wiem co myśleć

Jasne że sie zdarzają, ale bardzo bardzo rzadko. Jeśli twój lekarz ma dobry sprzęt i byl pewny ze dziewczynka to ja bym mu zaufała.
PS w rodzinie miałam taką pomyłkę- całą ciąże miał byc chłopiec urodziła sie dziewczynka, ale kuzynka chodziła na NFZ, lekarz miał przedpotopowy sprzęt i cały czas mowil "że chyba to bedzie chłopiec".


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobry wieczór ! Kochane co myślicie o pomylkach płci ? Koleżanki z innego forum trochę zbily mnie z tropu. Na usg polowkowym dowiedziałam się że będę miała córeczkę . Ginekolog pokazał mi wargi sromowe i powiedział że od pępka w dół czysto. Teraz już nie wiem co myśleć
nawet o tym nie mysle:)) za bardzo się z dziewczynki ucieszylam:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Słyszałam właśnie , że czasem zdarzają się takie pomyłki z płcią. Ostatnio na IG wpadłam na profil kobiety, która spodziewała się córki a urodził syn. Zamieszanie było , bo ona fanka różu nie miała nic w neutralnym kolorze. Z tym , że ona tylko do jednego lekarza chodziła przez cała ciążę. A tutaj większość z nas ma płeć potwierdzoną przez co najmniej 2 :) taka pomyłka już raczej jest niemożliwa.

f2w3rjjgwqepia0h.png
 
Jak dla mnie pomylka plci jest raczej niemozliwa w momencie kiedy chodzi sie do specjalisty z dobrym sprzetem i najlepiej zeby potwierdzil plec na 3d [emoji14] jak chodzilabym tylko do mojego na nfz nie wierzyłabym do konca ze to dziewczynka [emoji3]

oar8s65gmlqg37sx.png
 
Dzięki Vanilia!
No zobaczymy co będzie. Mam L4 od rodzinnego, szefowa powiedziała że mam wypełnić wniosek o urlop i będzie dobrze. Może nie będą robić wielkich problemów... oby [emoji4]

0d1yhqvkorvfo1vd.png
Gemmina jeśli jesteś na L4 dłużej niż 30 dni to bez badań kontrolnych nie możesz wypisać urlopu bo nie masz zdolności do pracy :( dopytaj szefową

svchs65gg8talrm7.png
 
reklama
Do góry