reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Śmiej się śmiej ale wczoraj zaczęłam się martwić bo mały się nie ruszał. Gadałam z moim M. na słuchawkach i mówię mu czy mógłby porozmawiać ze swoim synem żeby się ruszył bo się martwię. No i M. mówi spoko połóż słuchawki na brzuszku - tak też zrobiłam i mały się ruszył . Mało prawdopodobne że to od głosu ale od razu się wzruszyłam [emoji39]

w57vyx8dubspq12k.png
Taaaa to ciesz sie bo moje dziecko wczoraj wieczorem się krecilo a przyszedł mąż położył rękę i cisza... ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Moja się uspokaja jak tatuś rękę położy. Spowrotem jest grzeczny to może. Chyba trochę przesadziłam z tą weekendowa aferą no ale lepiej w tą stronę [emoji3]
Do mnie od początku przemawiał jakoś kolor morski, miętowy, poszalałabym... No ale zawsze zostaje szary nie koniecznie ruż [emoji3]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Połączenie szarości i mięty [emoji7] uwielbiam :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Kurcze nawet nie mowie o tych pomylkach.. u mnie tylko jeden lekarz potwierdzil, ze dziewczynka ale w sumie juz 3 razy i na dobrym sprzecie... wiec mam nadzieje ze sie nie zmieni bo ja od poczatku mowie ze to dziewczynka, bo tak tez czuje;) tylko moj tata caly czas sie smieje, ze on nie wierzy ze dziewcZynka bo za ladnie wygladam [emoji14]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
Eeee to nie ma znaczenia ;) moja koleżanka aktualnie w ciąży wygląda obrzydliwie- no co szczera ;) - i będzie chłopak:) druga wyglądała pięknie i jest dziewczyna ;) mi podobno ciąża służy;) ciekawe co będzie;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Heej :D
Zajączek, pewnie się już pokaże, najwyższy czas! :D A do tej pory nie było żadnych podejrzeń? ;>
Ja Wam juz opowiadalam jak bylo u mnie. Od 12 do 18 tygodnia dziewczę, a potem chłopak.. :D Ciekawe co teraz [emoji14] Dzis ide na połówkowe i troche sie cykam.. :) nie o plec, bardziej czy wszystko dobrze
Nie, żadnych:) pani doktor na genetycznym nie chciała mówić:) ja mam podejrzenie i wszyscy wokol że chłopak;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Dzień dobry.

Co do płci to ja chodzę cały czas do jednego lekarza i na jednym sprzęcie miałam usg, ale skoro w 18 i 21 tyg. widział siusiaka to mu wierzę :) w poprzedniej ciąży nie było pomyłki to i teraz też nie będzie pewnie hehe

Dzisiaj do mnie dotarło, że za 4m-ce moja ciąża już będzie donoszona [emoji85][emoji86][emoji87] szok! Tyle jeszcze muszę przygotować! No, ale zakupy też gdzies trzeba trzymać więc jeszcze czekam z tymi większymi jak materac.


7u223e3kwboc3bjp.png
 
Eeee to nie ma znaczenia ;) moja koleżanka aktualnie w ciąży wygląda obrzydliwie- no co szczera ;) - i będzie chłopak:) druga wyglądała pięknie i jest dziewczyna ;) mi podobno ciąża służy;) ciekawe co będzie;)

p19u9jcg81ehxczt.png
Hej, dzwonili do Ciebie ze szkoły rodzenia? Mi zmienili godzinę zajęć z 19 na 17, podobno jest podział na zameldowanych i niezamelidowanych.
 
Dzień dobry !
Dzięki za info o płci . Mam nadzieję , ze nic się już nie zmieni.

Karina Twój wpis mnie pocieszyl. Pisałaś o tym , że jaderka mogą być w brzuszku. W 21t3d miałam usg polowkowe i lekarka właśnie nic nie widziała od pępka w dół i pokazywała wargi ;) troszkę się uspokoilam.

Miłego dnia!
 
reklama
Hej, dzwonili do Ciebie ze szkoły rodzenia? Mi zmienili godzinę zajęć z 19 na 17, podobno jest podział na zameldowanych i niezamelidowanych.
Dzwonili. Godzina bez zmian nic nie mówiła ale z racji tego że jestem nie zameldowania i nie rozliczam się w W-wie to płacę 300 zl za kurs.

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Do góry