reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Czy ktoś mówił ze w ciąży cerę i włosy się poprawiaja ?! Ja się czuje paskudnie zaczęły mi pryszcze wyskakiwać cerę mam tłusta jak bym się olejem smarowała , a włosy sztywne i mało współpracujące .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mamy więc duże szczescie mając takich rodziców. Już teraz jestem w stanie na to patrzeć z jakims dystansem. Może nie jestem długo tu sama ale tak długo podejmowałam decyzję i było źle że teraz po prostu czuje ze zrobiłam dobrze. Sama nigdy bym nie odważył się podjąć takiego kroku bo ja mam tak że zbyt dużo zbędnych spraw analizuje próbuje sobie wytłumaczyć. Nie wiem jakbym się zachował w Twoje sytuacji spodziewając się drugiego dziecka. Musisz być bardzo odważna kobieta :) podziwiam takie osoby jak Ty :) ja chyba nie dałobym rady będąc związanym małżeństwem i już jednym dzieckiem. Twoja córcia ma w Tobie dobry wzór :) a tak teraz sobie myślę że w życiu różnie bywa co chwilę słychać o depresjach itp. Myślę że faceci też na to zapadają tylko oni boją się przyznać do prawdziwych uczuć.. Może to to w naszych wypadkach i jednak kiedyś zrozumieja.. Musimy mieć zawsze nadzieję że będzie dobrze. Masz już jedni szczęście niedługo się drugie pojawi. Mamy dla kogo żyć i postanowiłam teraz się tego trzymać. A tatusiowie albo zrozumieją i zajmą się w słuszny sposób rodzina będzie fajnie. Jeśli nie to trudno poradzimy sobie :)
Dobrze gadasz, polać Ci hehe :) mnie też ta decyzja kosztowała dużo rozmyślań, tłumaczeń, szans.. aż w końcu zdrowia. Do dziś jestem na silnych lekach na chorobę, którą wywołuje między innymi mocny stres. I jakbym z nim została to podejrzewam, że z tych leków bym nie zeszła do końca ciąży. A tak to już za tydzień kończę ostatnią dawkę. Wszyscy mi mówią, że mnie podziwiają, że w ciąży go zostawiłam, że nie wiedzą czy one by sie odważyły. Zrobiłam to dla moich dzieci. Co prawda tatuś nie pije, nie bije ale... psychicznie wykańcza. Tyle. :)

Biegnę spać bo jutro znowu do 10 się nie podniose :)

 
U mnie wlosy sie wzmocnily, ale.. pierwszy raz w zyciu mam łupież... moze to kwestia suchej skory, bo na twarzy tez mam sucha, a nigdy nie mialam z tym problemow:) ale zakupilam dzisiaj w aptece szampon i bede walczyc:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
 
Przebieralam się i spojrzałam w lustro. Tak zylastych piersi nigdy nie mialam w ciąży [emoji33] żyły zaczynają się już od połowy mostka i każda jest widoczna na piersiach...

p19u9jcg81ehxczt.png
U mnie też widać żyły, nawet mąż zauważył, że mocno prześwitują przez skórę. Ale to normalne, skoro więcej z was tak ma?

Włosy mi się nie przetłuszczają, ale wypadają tak jak przed ciążą. Nie chcę być łysa po 40... macie jakieś sposoby na wypadanie włosów?

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
reklama
Do góry