reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Hej. Ja też po ciężkiej nocy. Wczoraj na forum czytałam o tym, że oglądacie filmy o porodach, wcześniakach. No i w nocy śnily mi się takie głupoty, że co chwila się budziłam. śniło mi się, że leżałam w Leśnej Górze. Miła p. doktor zrobiła mi usg przez stopę ;) i okazało się, że coś jest złego z rękami mojego dziecka i konieczna jest cesarka. Ja na to: pani doktor, czy to konieczne? A ona stanowczym tonem: proszę zachować ciszę, wody plodowe uciekają przez zęby.
Co chwilę się budziłam i jak tylko zasypiałam to śniłam o tej nieszczęsnej cesarce.
Hehehehe.... no poryczałam się ze śmiechu!
 
reklama
Hej. Ja też po ciężkiej nocy. Wczoraj na forum czytałam o tym, że oglądacie filmy o porodach, wcześniakach. No i w nocy śnily mi się takie głupoty, że co chwila się budziłam. śniło mi się, że leżałam w Leśnej Górze. Miła p. doktor zrobiła mi usg przez stopę ;) i okazało się, że coś jest złego z rękami mojego dziecka i konieczna jest cesarka. Ja na to: pani doktor, czy to konieczne? A ona stanowczym tonem: proszę zachować ciszę, wody plodowe uciekają przez zęby.
Co chwilę się budziłam i jak tylko zasypiałam to śniłam o tej nieszczęsnej cesarce.
O matko[emoji16][emoji23] poprawilaś mi humor ;) A taki miałam podły, bo od rana najpierw Amelia nie chiała wstać z łóżka- godzinę !!! wyprawiałam ją do przedszkola. Potem się spóźniłam na autobus do gina i tak czekam teraz na następny za . . godzinę. Dobrze , że mam przystanek pod blokiem. Robię sobie kawkę z mleczkiem [emoji39]

Zając- ale masz dobrze , z mężem kucharzem. Zazroszczę. Mój co prawda częściej gotuje w domu niż ja, ale wyprawki do szpitala mi nigdy nie zrobił [emoji38][emoji12]




w57vxzkr0voyai9q.png
 
Usg przez stope i wody plodowe przez zeby [emoji23][emoji23] no sory ale prawie posikalam się ze smiechu [emoji23][emoji23]

Czy tylko ja moglabym spac i spac??

oar8s65gmlqg37sx.png
 
Usg przez stope i wody plodowe przez zeby [emoji23][emoji23] no sory ale prawie posikalam się ze smiechu [emoji23][emoji23]

Czy tylko ja moglabym spac i spac??

oar8s65gmlqg37sx.png
Ja czesem mogę spać do 20 do 12 a czasem do 24 nie mogę zasnąć a potem obudze się w nocy i dwie godziny lampie się w sufit albo lustro.
Ogólnie tak samo z włosami i cerą- raz mam piękna zero wyprysków, włosy piękne, paznokcie a za 2 tygodnie - kilka krost, włosy wypadają a paznokcie się rozdwajają. Dosłownie rollercoaster ciążowy. I też mam czasem mnóstwo żyłek na piersiach a czasem mi znikają [emoji38][emoji16] czasem przez tydzień nie urośnie mi nawet jeden włosek na nogach a czasem codziennie muszę się golić[emoji37][emoji38]

w57vxzkr0voyai9q.png
 
Właśnie wróciłam od lekarza, musiałam zrobić badania na gronkowca po pobycie w polskim szpitalu co by kosmici[emoji40] mi nie latali w czasie USG [emoji16]. Nie znoszę wymazów z nosa.[emoji34] z okropności czeka mnie jeszcze krzywa glukozowa w przyszłym tygodniu...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Usg przez stope i wody plodowe przez zeby [emoji23][emoji23] no sory ale prawie posikalam się ze smiechu [emoji23][emoji23]

Czy tylko ja moglabym spac i spac??

oar8s65gmlqg37sx.png
hehe nie tylko Ty, ja tez;) jak tylko mój maluch zabawi sie czymś na dłużej niż 5 min to mi od razu oczy w dol i drzemka;)
 
O boże co to była za noc! Mała zrobiła koncert o 24.00 siedziała przy drzwiach i płakała. Tak mi jej szkoda było że zastanawiałam się czy jej nie odwieżć. W końcu zasnęła na mnie i poszłam na podłogę na materac i jeszcze długo nie mogłam zasnąć. Jednak jest jeszcze za mała na nocki :)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
coś te suwaczki ostatnio szwankują , u mnie w zeszłym tygodniu zatrzymał się na 18 tyg , teraz przeskoczył na 19 tydz a u mnie 20 tydz i 2 dni
 
Do góry