reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

U mnie też widać żyły, nawet mąż zauważył, że mocno prześwitują przez skórę. Ale to normalne, skoro więcej z was tak ma?

Włosy mi się nie przetłuszczają, ale wypadają tak jak przed ciążą. Nie chcę być łysa po 40... macie jakieś sposoby na wypadanie włosów?

0d1yhqvkorvfo1vd.png
Tak to normalne. Zdziwiłam się tylko bo od początku ciąży były zylaste ale wczoraj to przeszły same siebie ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Dzień dobry. Pomału wstaję, czeka nas dzisiaj sporo wrażeń bo muszę pojechac po zastrzyk z wit. B12, potem do Bydgoszczy do lekarza i zostajemy na weekend u rodziny. Jestem strasznie zmęczona, szkoda, że dzisiaj się nie wyspałam :/ ostatnio po takiej długiej podróży skończyłam w szpitalu z krwawieniem - teraz wszystko ok, ale i tak lekkie obawy mam


7u223e3kwboc3bjp.png
 
U mnie też widać żyły, nawet mąż zauważył, że mocno prześwitują przez skórę. Ale to normalne, skoro więcej z was tak ma?

Włosy mi się nie przetłuszczają, ale wypadają tak jak przed ciążą. Nie chcę być łysa po 40... macie jakieś sposoby na wypadanie włosów?

0d1yhqvkorvfo1vd.png
Wcierka jantar u mnie sie sprawdza..

 
U mnie jantar przesuszyła skórę głowy;( Ja polecam olejki do wcierania w sklap i ogólnie we włosy (ale inny na długość włosów a inny w skalp) Olejowanie włosów bardzo poprawia ich kondycje i zdecydowanie szybciej rosną. Polecam zwłaszcza tym co są już na L4 i mogą pochodzić po domku z "tłustą" głową;)

w57vyx8dubspq12k.png
 
Ja też miałam dzisiaj ciężką noc. co chwila sie budziłam. Głupoty mi sie śniły. Masakra jakaś.

Ja mam piersi praktycznie w stanie niezmienionym, tylko sutki jak kiedyś leniwie się pokazywały tak teraz sterczą jak głupie:)
 
Dzień dobry [emoji4]
Madzien trzymaj się [emoji8] Z doświadczenia wiem że przy dzieciach nie poleżysz ale z drugiej strony wiem co to leżenie w szpitalu więc bądź dzielna [emoji4] Ile się da. Melduj się mam tu ładnie co godzinkę wtedy będziemy wiedziały ze nic innego nie robisz [emoji6]
U mnie cera była wcześniej idealna i wszyscy mi mówili zobaczysz będziesz miała chłopaka bo ślicznie wyglądasz, a potem to się tak pogorszyło ze patrzę na siebie w lustrze i mówię jaki chłopak??? Mam gębę jak na babę [emoji21] i jakieś dwa tygodnie później na połówkowych pani doktor mówi dziewczynka [emoji28][emoji28][emoji28]

16udskjopmtfyunf.png
 
Po porodzie to nam dopiero wypadną, prawie lyse skronie mialam.
Robiłam potem wcierki z kozieradki na porost. Ostatnio gdzieś mi mignelo info ze w ciazy nie wolno kozieradki, ale muszę jeszcze sprawdzić bo mogło chodzić o picie tylko np.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Hej hej :)
U mnie włosy mniej wypadają i się przetłuszczają niż na początku,ale szału nie ma ;) grrrr cera też na początku 2go trymestru zaczęła lepiej wyglądać ku mojej radości,aleeeeee nie trwało to długo heh ;)
 
reklama
Hej. Ja też po ciężkiej nocy. Wczoraj na forum czytałam o tym, że oglądacie filmy o porodach, wcześniakach. No i w nocy śnily mi się takie głupoty, że co chwila się budziłam. śniło mi się, że leżałam w Leśnej Górze. Miła p. doktor zrobiła mi usg przez stopę ;) i okazało się, że coś jest złego z rękami mojego dziecka i konieczna jest cesarka. Ja na to: pani doktor, czy to konieczne? A ona stanowczym tonem: proszę zachować ciszę, wody plodowe uciekają przez zęby.
Co chwilę się budziłam i jak tylko zasypiałam to śniłam o tej nieszczęsnej cesarce.
No oszalała baba no [emoji28][emoji44] uspokoić mi się natychmiast!!! Położyć się spać i myśleć o cudownych rzeczach [emoji25][emoji131][emoji132][emoji180][emoji151][emoji183][emoji133][emoji72]

16udskjopmtfyunf.png
 
Do góry