reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

No ciekawe co u Nas wyjdzie, wizytę mamy dopiero 17 lutego ale to i tak szybciej niż na NFZ :/
Wczoraj pediatra obejrzała uszy to tylko stwierdziła, że na pewno nie są zapchane woskowina
 
reklama
Jedna Dziewczynka więcej :) Super Gratuluję wizyt !!!
u nas w domu nastała drzemka synka i chyba skorzystam również bo obiad zrobiony :)

svchs65gg8talrm7.png
 
A ja pojechałam do szpitala bo wypis z poprzedniego tygodnia i podeszlam od razu na ginekologie zapytać o ten brzuch i...usłyszałam że to mogło być spowodowane ta kolka jelitowa i mam brać trzy razy dziennie asmag forte i do tego nospa

w4sqskjogmwq158s.png
 
cześć mamuśki.
U mnie pogoda do d... mokro i zimno...młodego odstawiłam do przedszkola i sie lenie...nie moge sie do niczego dzisiaj zmobilizowac...cos powoli zaczyna czuc w brzuchu...wiec kamien z serca...
połówkowe mam 20.01 wiec nie moge sie już doczekac...moze w koncu sie dowiem kto tam mieszka...
powodzenia dla wizytujących....
 
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji109][emoji109][emoji109]
Ale mam dzisiaj leeenia nie podzielam Waszej energii [emoji20] U mnie dzisiaj działa coś wg zasady jeśli zachce Ci się coś robić, to usiądź .... i poczekaj aż Ci przejdzie [emoji1]

16udskjopmtfyunf.png
Ja tez nie wiem skad te dziewczyny maja tyle energii... :)
Zazdroszcze bo niby II trymestr jest lepszy od I ale ja nie mam w ogole energii. Siedze jak flaczek w pracy ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Witam :) ja dzis pół nocy nie spałam :( a teraz to oczy na zapałki ,a trzeba pracowac .bo dzis po dwóch dniach wolnego trzeba bylo do pracy wrócić.

Gratuluje dziewczyny udanych wizyt i trzymam kciuki za te co na wizyte czekają!

5djylbetecfse5n6.png
 
reklama
Do góry