reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
an93 mnie pobieranie krwi czeka jutro a do klucia mam takie samo podejście jak Ty [emoji12] damy radę

w4sqskjo66g0v3bl.png
 
tak widziała i słyszała. Na ten moment ją obrzydza. Ona nie jest i nigdy nie była dobrą matką, więc czemu teraz miała by sie nią stać. Tylko ona jest zmęczona, tylko ona może się wypowiadać na dany temat, reszta ludzi to debile ( no chyba że jej hiperbogaci znajomi oni są perfekt). Teraz trują z ojcem o chłopaka bo za dużo pracuje za małe pieniądze... bo on powinien to sramto... brak słów. Musimy zacisnąć zęby i przetrwać ten rok, a potem się wynosimy ;)
Boję się tylko że jak rzuci te prace ( do czego nas zmuszają bo inaczej wyrzucą nas z domu, a ja muszę jeszcze mieszkać z nimi-nie skończę liceum jak wyprowadze sie teraz ), to potem nie dostanie tak płatnej pracy przy jego wykształceniu i nie będzie nas stać na wynajem mieszkania... a wtedy zostają teściowie.

w57vyx8dubspq12k.png
Jest jeszcze opcja byś się stała pełnoletnią szybciej niż w kwietniu, wystarczy wniosek do sądu rodzinnego i szybki ślub cywilny. Wtedy nie będziesz musiała prosić mamy by poszła z tobą do gina. Będziesz osoba dorosła i sama będziesz decydować o sobie i dzidzi. Pewnie mamie by się to nie spodobało ale może warto dla swojego spokoju.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jest jeszcze opcja byś się stała pełnoletnią szybciej niż w kwietniu, wystarczy wniosek do sądu rodzinnego i szybki ślub cywilny. Wtedy nie będziesz musiała prosić mamy by poszła z tobą do gina. Będziesz osoba dorosła i sama będziesz decydować o sobie i dzidzi. Pewnie mamie by się to nie spodobało ale może warto dla swojego spokoju.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Sadze, ze biedna dopiero miała by wtedy awantury. Jej mama uważa , że robi dobrze ona wyszła by na rozkapryszoną gówniare. Jeżeli ma z nimi mieszkać jeszcze chwilę to musi zacisnąć zęby. A do kwietnia szybko zleci [emoji4][emoji4][emoji4] jakby poszła do tego sądu a ktoś się o tym dowiedział to sądzę , że z mama to by kontaktu do końca życia nie miała, bo co za wstyd dla niej. Taki typ kobiety .
Też byłam w wieku 18 lat w ciazy ale moi rodzice wykazali się super zrozumieniem i wsparciem normalne dzięki im za to [emoji4][emoji4]
 
Dzień dobry Dziewczyny [emoji8] Nadrobilam [emoji4] Ale nie wiem czy jest sens odpowiadać na przeczytane posty bo Wy już dawno te tematy zakonczyłyście [emoji38] więc po prostu będę odpowiadać na najbliższe [emoji4]
Miłego dzionka [emoji9]

16udskjopmtfyunf.png
 
Serio? A ja jeszcze nie znam! Chodze na nfz i maja taki slaby sprzet ze lekarz nie potrafil okreslic. O nie! wracam do swojego lekarza.
Ps. Widze ze wysyp chlopcow w czerwcu :) mi sie marzy córa :)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Serio? A ja jeszcze nie znam! Chodze na nfz i maja taki slaby sprzet ze lekarz nie potrafil okreslic. O nie! wracam do swojego lekarza.
Ps. Widze ze wysyp chlopcow w czerwcu :) mi sie marzy córa :)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Też chodzę na NFZ i tam to na usg nic nie widać. na prenatalnych jak byłam to mi powiedział płeć [emoji4] sprzęt miał super to widział co trzeba [emoji4]
 
Do góry