reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Hej bylam dzisiaj na wizycie wszysko z dzidzia ok machala raczkami do nas [emoji173][emoji173][emoji173] rosnie pieknie no i na 90%.........dziewczynka[emoji3][emoji7] ale sie ciesze [emoji3][emoji3]

Pytanie do dziewczyn z Poznania gdzie robicie polowkowe? Musze sie zapisac a u mnie w Koninie nie ma zadnego specjalisty a jak mam jechac do Turku to wole moj ukochany Poznań [emoji7]

oar8s65gmlqg37sx.png
Super że wszystko ok [emoji4][emoji4][emoji4]
Ja mam też dziś wizytę od 15 lekarz przyjmuje [emoji41] oby zrobił usg [emoji4]
 
reklama
Powiem Wam,że dla mnie ta ciąża ciągle jest taka nierealna, pewnie jak poczuje regularne ruchy to się zmieni :D wczoraj byłam w sklepie i chciałam coś kupić dla maluszka,ale w końcu nic nie wzięłam,bo z jednej strony czekam na potwierdzenie płci,a z drugiej ciągle się boję,że zapeszę...też tak macie?
Tak! Chodzę po sklepach, oglądam, juz czekam az bede mogła spokojnie kupować :) na razie jakos nie mam odwagi
 
widzę że to będzie czerwcowy Girl Power :D większość dziewczyn spodziewa się dziewczynki ,a chłopczyki to będą takie nasze rodzynki kochane :)
Powiem Ci ze biorąc pod uwagę tabelkę nasza wcześniejszą i nie dopisane dziewczyny to jest o Jedną więcej dziewczynkę tylko.
 
Hej bylam dzisiaj na wizycie wszysko z dzidzia ok machala raczkami do nas [emoji173][emoji173][emoji173] rosnie pieknie no i na 90%.........dziewczynka[emoji3][emoji7] ale sie ciesze [emoji3][emoji3]

Pytanie do dziewczyn z Poznania gdzie robicie polowkowe? Musze sie zapisac a u mnie w Koninie nie ma zadnego specjalisty a jak mam jechac do Turku to wole moj ukochany Poznań [emoji7]

oar8s65gmlqg37sx.png
Gratulacje Córeczki!!! <3
Ja robie połówkowe u dr Szubera w medicoverze przy malcie.

svchs65gg8talrm7.png
 
reklama
Do góry