reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Witam Was dziewczyny, podczytuje Was od jakiegoś czasu ale jakoś nie miałam odwagi napisać - bałem się zapeszać tą moją ciąże. Mam 36 lat (chyba najstarsza w tym gronie) mieszkamy pod Wrocławiem, to będzie moje 2 dziecko - wymarzona córcia - a ciąża to już 5 (bilans nie ciekawy - 2 dzieci nie żyje, jedno poronienie i syn zdrowy już 7 latek). Wszystkie moje ciąże zakończone przedwcześnie ta tez napewno tez skończy się w maju mam tylko nadzieje ze jak najpóźniej. Tyle o mnie, teraz i ja powinnam udzielać się regularnie[emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Witamy[emoji8] współczuję przeżyć [emoji17] my mamy dobre fluidki- więc trzymam kciuki [emoji109]
Aaa najstarsza to nie jesteś [emoji6]

16udskjopmtfyunf.png
 
Witam Was dziewczyny, podczytuje Was od jakiegoś czasu ale jakoś nie miałam odwagi napisać - bałem się zapeszać tą moją ciąże. Mam 36 lat (chyba najstarsza w tym gronie) mieszkamy pod Wrocławiem, to będzie moje 2 dziecko - wymarzona córcia - a ciąża to już 5 (bilans nie ciekawy - 2 dzieci nie żyje, jedno poronienie i syn zdrowy już 7 latek). Wszystkie moje ciąże zakończone przedwcześnie ta tez napewno tez skończy się w maju mam tylko nadzieje ze jak najpóźniej. Tyle o mnie, teraz i ja powinnam udzielać się regularnie
emoji3.png
Witaj , wiekiem się nie przejmuj kochana , ja sama za ponad 2 miesiące kończę 36 lat .Trzymam kciuki za Ciebie i maluszka :yes:
 
Dziękuje Wam za miłe przywitanie i słowa wsparcia. Porody przedwczesne spowodowane w moim przypadku były 1. Przedwczesne odklejenie łożyska ciąża zakończona cc a dwa następne z powodu rozejścia mięśnia macicy w bliźnie po cc. Teraz jestem po rekonstrukcji blizny i mam nadzieje dotrwać do min 35 tc


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez jestem tego zdania.. dlatego mi akurat warunki nei przeszkadzaly. Jedzenie szpitalne wiadomo jakie jest u nas w Pl, ale zdarzalo sie dobre a i tez jak maz byl to dostawal [emoji14] lezalam 10 dni bo bylam po CC ale maly dostal tez zoltaczke, wiec troche czasu tam spedzilam i nie narzekam .
Ja leżałam w Miedzylesiu w maju 2016 i jedzenie było bardzo dobre, a to dlatego że firma cateringowa miała okres próbny i musieli się starać:-) jest szansa że zachowali standardy.

0d1y3e3kgrmge34s.png
 
Co do warunków lokalowych to właśnie ja nie bardzo kumam jak na różnych forach czytam, ze Sale kilkuosowe, ze łazienki stare bla bla bla kurde przecież to tylko 2/3 doby i nie jedziemy tam na wczasy

Niby tak. Ale drugi mój syn urodził sie z zapaleniem płuc i spędziliśmy tam 2 tygodnie, plus tydzien leżałam na patologii wiec w sumie 3 tyg...... Byłam bardzo zadowolona że oddział odnowiony bo na patologii to normalnie patologia (np grzyb i robaki pod prysznicem brrrrrrrr).
Ale z drugiej str nie wybieralabym szpitala tylko na podstawie warunków lokaliwych


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej bylam dzisiaj na wizycie wszysko z dzidzia ok machala raczkami do nas [emoji173][emoji173][emoji173] rosnie pieknie no i na 90%.........dziewczynka[emoji3][emoji7] ale sie ciesze [emoji3][emoji3]

Pytanie do dziewczyn z Poznania gdzie robicie polowkowe? Musze sie zapisac a u mnie w Koninie nie ma zadnego specjalisty a jak mam jechac do Turku to wole moj ukochany Poznań [emoji7]

oar8s65gmlqg37sx.png
 
Ja w Poznaniu mam wszystkie badania u Pieńkowskiego na Marcelińskiej. Z serca polecam tego lekarza, sprzęt ma bardzo dobry! Prywatnie wizyta jest za 150, nie wiem czy jest inna stawka za samo połówkowe

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
reklama
widzę że to będzie czerwcowy Girl Power :D większość dziewczyn spodziewa się dziewczynki ,a chłopczyki to będą takie nasze rodzynki kochane :)
 
Do góry