reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

A ja odebrałam wyniki krwi. Chyba nie obędzie się bez suplementacji zelaza bo mam hematokryt i erytrocyty poniżej, więc może to początek anemii ale to już wyczytałam że w ciąży to normalne bo świadczy o adaptacji układu krążenia kobiety ciężarnej do wymagań płodu ooo tak :) A moczyk w porządku;)

p19u9jcg81ehxczt.png
też mam anemie :( nawet na diecie weganskiej nie miałam... Biorę tylko witaminki dla mam i mam jeść dużo wołowinki/wieprzowiny a przed mięskiem pomarańcze lub jakiś inny cytus ;)

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Dobra chyba wybrałam szpital na Madalińskiego

U mnie Madalińskiego odpada bo tam dużo dodatkowych "usług" jest płatnych... wychodze z założenia; ze jak mi tyle zabierają na NFZ i chodzę do lekarza i na usg prywatnie to poród bez dodatkowych opłat należy mi się jak psy buda ;)
 
ja generalnie lubię owoce ale cytrusów :no2: a pomarańczy w szczególności. Moje ulubione to banany , jabłka ( ale muszą być takie twarde i soczyste ), arbuz , wiśnie ,czereśnie, maliny , no i śliwki .W sumie zjem wszystkie inne owoce z wyjątkiem cytrusów i mango też nie lubię .
 
reklama
Dziewczyny kurcze może znów wyjde na panikare, ale znów mi coś wyciekło... kieliszek przezroczystego płynu

w57vyx8dubspq12k.png
Bella ja bym zadzwoniła do swojego lekarza co on na to a przynajmniej obserwowała czy sytuacja się nie powtórzy. U mojej znajomej tak wyciekalo ale dużo mazistego płynu przez ponad tydzień i wkładala sobie podpaski bo lekarka twierdziła że to uplawy normalne tylko duzo a to były wody płodowe tyle że to było chyba ok 33 tc. To przykład i wcale się musi odnosić się do Ciebie więc żeby nie było że Cie strasze ale po prostu teraz na tak wiele rzeczy musimy zwracać uwagę.
Ja też ciągle mam odczucie mokro a szczegolne rano w toalecie mam duuuzo śluzu zwykle mlecznego chociaż w ciągu dnia jest bardziej przezroczysty więc obserwuj się i daj znać [emoji9]

p19ucsqv6rf79f3c.png
 
Do góry