reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Witam Was dziewczyny, podczytuje Was od jakiegoś czasu ale jakoś nie miałam odwagi napisać - bałem się zapeszać tą moją ciąże. Mam 36 lat (chyba najstarsza w tym gronie) mieszkamy pod Wrocławiem, to będzie moje 2 dziecko - wymarzona córcia - a ciąża to już 5 (bilans nie ciekawy - 2 dzieci nie żyje, jedno poronienie i syn zdrowy już 7 latek). Wszystkie moje ciąże zakończone przedwcześnie ta tez napewno tez skończy się w maju mam tylko nadzieje ze jak najpóźniej. Tyle o mnie, teraz i ja powinnam udzielać się regularnie[emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ojj nie przejmuj się wiekiem. Ja w lutym kończę 35l a jestem w ciąży dopiero z pierwszym dzieckiem.
Trzymaj się dzielnie!
Witamy w naszym gronie:)
 
Moja koleżanka rodziła pierwsze dziecko na Inflanckiej i miała straszny poród powiedziała że nigdy więcej sie tam nie pokaże. Teraz rodziła na Orłowskiego i była bardzo zadowolona z opieki. Ja planuję rodzić w Międzylesiu wszyscy mi to odradzają, oddział jest nie wyremontowany mega ponury, ale opinie ma dobre i wg mnie dobry personel. No i mam do tego szpitala 5 minut samochodem, a obok jest CZD gdyby się coś działo.
Czy któraś z Was planuje tam rodzić albo chodzić na szkołę rodzenia?

0d1y3e3kgrmge34s.png
Ja o Miedzylesiu słyszałam same złe opinie :/ ,a sama bede rodziła tam gdzie córkie w Otwocku,z opieki przy porodzie bylam bardzo zadwolona z opieki po też . Mialam tam tez zabieg i nie moge narzekać.

5djylbetecfse5n6.png
 
Witam nową mamusię :)

Ja inflanckiej nawet nie brałam pod uwagę,bo za dużo złych opinii o tym szpitalu słyszałam. Natomiast o szpitalu Orłowskiego parę dobrych się przewinęło m.in. od koleżanki z pracy która rodziła tam dwóch synków i mówi,że trzeci raz też by go wybrała
 
Gratuluję córeczki [emoji7] może odświeżyć tabele u mnie nie ma terminu 25.06 i córeczka z USG 15 tydz ciąży imię Lidia
A co do spania to ja już całkiem nie rodzina :D mąż śpi ze starszym synem bo chrapią jak dziki a ja z młodszym na wielkim łóżku i nic nie idzie w kierunku że będzie inaczej bo dzieci dochodzi... Mąż ciężko pracuje fizycznie i dobijało go moje budzenie w nocy żeby się przekręcił a ja teraz mam tragiczne spanie do tego choroby dzieci

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jakoś boję się jeszcze że się zaskoczę i płeć się zmieni a to takie moje marzenie następne USG w lutym [emoji58] wizyta u ginekologa za tydzień

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zoja przykro mi wiem co to znaczy, bo to samo mnie spotkało tyle że niespodziewanie. Przepraszam że pytam, ale jeśli byłaś na podtrzymaniu to stało się to w szpitalu?? Nie zdążyli z cc??
 
Ja mam taki plan po USG na początku lutego :) za cztery tygodnie dokładnie. Ty Cymera ogarniasz nowinki rożne technologiczne, ja to nie bardzo :p
Ja jak poznam płeć to mam dostać to i owo po koleżankach .Jeśli będzie dziewczynka to mam 4 wory ciuszków od 0 do 5 lat śliczne ubranka wszystko z Anglii , Irlandii i Ameryki .Jak będzie chłopczyk to mam listę i muszę zacząć od zera :( cała rodzina w Polsce i nie mogę liczyć że babcia czy ciocia coś tam kupi . A z nowinek technologicznych kupię to i owo bez względu na pleć :D
 
reklama
A ja odebrałam wyniki krwi. Chyba nie obędzie się bez suplementacji zelaza bo mam hematokryt i erytrocyty poniżej, więc może to początek anemii ale to już wyczytałam że w ciąży to normalne bo świadczy o adaptacji układu krążenia kobiety ciężarnej do wymagań płodu ooo tak :) A moczyk w porządku;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Do góry