reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziewczyny mam wyniki! Pomożecie? Wpisze te które odbiegają od normy:
Neutrocytów- 71.9 norma 50-70
Limfocytów- 17.5 norma 25.0-45.0
Hematokryt- 36.0 norma 38.0-45.0
Erytrocyty- 3.83 norma 4.10-5.20
PCT- 0.173 norma 0.200-0.500

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Majka...Ja się nie podejmę, bo za słaba w te klocki jestem. Jedyne co widzę, ze wszytsko jest blisko normy czy to tej górnej czy dolnej.

Ja jutro miałam oddać krew i mocz żeby mieć wyniki na kolejna wizytę, ale chyba sobie odpusCzę, bo przez tą chorobę i tak wszystko będzie rozjechane.


oar8pg4njiayxtbm.png
 
Dziewczyny mam wyniki! Pomożecie? Wpisze te które odbiegają od normy:
Neutrocytów- 71.9 norma 50-70
Limfocytów- 17.5 norma 25.0-45.0
Hematokryt- 36.0 norma 38.0-45.0
Erytrocyty- 3.83 norma 4.10-5.20
PCT- 0.173 norma 0.200-0.500

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

W sumie niewielkie te odchylenia, lekarz oceni, ale pewnie powie, że ok

Dla kobiet w ciąży też są inne normy


7u223e3kwboc3bjp.png
 
Zrobiłam dwa razy i 1 dziewczyna, potem chłopak i 3 dziewczyna ;)

7v8r9jcg9vxigot5.png

Hehe czyli trojka ci wychodzi?

Ja to tak z przymróżeniem oka oczywiście traktuję, ale fakt, że póki co nam się sprawdza dodatkowo nakręca :)

Tymbardziej, że jak robiłyśmy wróżby to nie miałyśmy jeszcze dzieci (poza mamą i starszą siostrą heh)


7u223e3kwboc3bjp.png
 
Dziewczyny mam wyniki! Pomożecie? Wpisze te które odbiegają od normy:
Neutrocytów- 71.9 norma 50-70
Limfocytów- 17.5 norma 25.0-45.0
Hematokryt- 36.0 norma 38.0-45.0
Erytrocyty- 3.83 norma 4.10-5.20
PCT- 0.173 norma 0.200-0.500

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Majka, małe odchylenia od normy nie są niepokojące, ewentualnie niski hematokryt i erytrocyty mogą sugerować później niedobór żelaza, to bardzo częste. Ale teraz jest raczej ok [emoji8]

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
Monya współczuję i łącze się w bólu choroby, ja jestem rozłożona na maksa, gardło nap....ala, kaszel dodatkowo podrażnia, nos zatkany..... I jeszcze się martwię o Ktosia czy jest ok.
 
Majka, małe odchylenia od normy nie są niepokojące, ewentualnie niski hematokryt i erytrocyty mogą sugerować później niedobór żelaza, to bardzo częste. Ale teraz jest raczej ok [emoji8]

0d1yhqvkorvfo1vd.png
W poprzednich wynikach miałam tylko jedno odchylenie. Właśnie nie chcę dopuścić do dużej anemii. W poprzedniej ciąży jeszcze długo po leczyłam i mała też z anemią się urodziła potem od żelaza ząbki leczyliśmy masakra.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez jadę na gotowe ale w drugi dzień świat robie obiad w domu :) wiec coś tam porobie. Dzisiaj pranie jutro ostatnie szlify jakiś obrus odkurzanie ostatnie, umyje podłogę i zaczynam świętować


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie Mamusie w te przedświąteczne dni ja jutro na 10 mam wizytę i mam nadzieję że poznam płeć a potem wyjeżdżamy na święta w Beskid Śląski :) Bigosy, sałatki pieczone mięsa ogarnięte.
Ostatnio spędzamy każdą wolną chwilę w marketach budowlanych urządzamy nowy dom mam nadzieję że w marcu się wprowadzimy :)
Urządzenia miłe ale wybór drzwi klamek zawiasów podłóg itd itp to jakieś wariactwo :)
Wasze wypieki są imponujące!!!!

svchs65gg8talrm7.png
 
Do góry