reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Witam w klubie ;-) Przed ciążą 70G - teraz aż boję się iść do braffiterki po nowy rozmiar [emoji14]



Będzie dobrze, zobaczysz :*
G[emoji33] nieźle;) ja skoczylam z 65 e na 65 lub 70 f.

p19u9jcg81ehxczt.png
 
No i w nocy choroba nas pokonała. Ja 38,5-39, syn 39,5. Noc prawie nie przespana.
Teraz bez gorączek, ale czujemy się jak przejechani walcem.
Na szczęście reszta juz wychodzi z choroby i prawie koniec.
W szkole taki pomór ze robią Wigilię na 3 poziomy klas a nie klasowe jak co roku bo jest tylko 30% dzieci. My musieliśmy odwołać spotkanie rodzinne i wspólne robienie pierogów. Nasze ciotki i babcie to juz 70-80 lat mają i jakby ich zarazić to masakra. Zobowiązaliśmy się, że sami zrobimy. Tak więc czeka mnie jeszcze na dzis 300 pierogów do ulepienia.
Chyba zajmę się tylko nadzorowaniem.
Z dobrych wieści Lokator w końcu się odezwał. Na razie czuję takie bulgotki i smyranie jakby tam rybka pływała, ale jestem na 100% pewna, że to to. No i głownie w nocy czuję.
Robiłam tez test płci z obrączką. Wyszła dziewczyna. Z synem się sprawdziło. Zobaczymy.
Pozdrawiam i udanego dnia życzę pod każdym względem.


oar8pg4njiayxtbm.png
 
Ja test z obrączka robiłam już dawno i wyszły wtedy dwie dziewczynki :)
U mnie tez bulgotanie jak by coś pływało w środku
Na dworze słonecznie mało świątecznie ale i tak lepiej się wstaje zaraz ruszam troszkę popracować.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem.do dupy żona i gospodynia [emoji12] nic nie pieke nie gotuje, jadę na gotowe ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
To tak jak ja :D Jeszcze,żeby odciążyć mamę zamówiłam trochę jedzonka w takim barze z domowym jedzeniem [emoji23] jakbym miała teraz to wszystko sama robić to masakra! Mnie to już zadyszka łapie,jak stoję w łazience i się ogarniam :szok:
 
reklama
Do góry