reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziewczyny mam wyniki! Pomożecie? Wpisze te które odbiegają od normy:
Neutrocytów- 71.9 norma 50-70
Limfocytów- 17.5 norma 25.0-45.0
Hematokryt- 36.0 norma 38.0-45.0
Erytrocyty- 3.83 norma 4.10-5.20
PCT- 0.173 norma 0.200-0.500
w normalnych warunkach takie wyniki mogą świadczyć o anemii , niedokrwistości i infekcji ale z drugiej strony niektóre wyniki są obniżone lub podwyższone dla kobiet w ciąży i jest to normalne .Ja bym jednak poszła do lekarza z takimi wynikami bo tutaj tych odstępstw od normy jest dość sporo , są niewielkie ale lepiej dmuchać na zimne .
 
reklama
w normalnych warunkach takie wyniki mogą świadczyć o anemii , niedokrwistości i infekcji ale z drugiej strony niektóre wyniki są obniżone lub podwyższone dla kobiet w ciąży i jest to normalne .Ja bym jednak poszła do lekarza z takimi wynikami bo tutaj tych odstępstw od normy jest dość sporo , są niewielkie ale lepiej dmuchać na zimne .
Dlatego wolę kontrolować :)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zrobiłam te wróżbe i oczy się zeszklily. Pokazało mi mojego aniołka i dwóch synów jeszcze :-D
Ja niewierze że zrobiłam ten test ale dla zabawy go zrobiłam , za pierwszym razem pokazał chłopczyka i dziewczynkę , potem zrobiłam ten test jeszcze 3 razy i za każdym razem obrączka zatrzymywała się od razu. Ja na początku ciąży miałam bliźniaki i teraz że niby który został chłopczyk czy dziewczynka . ;)
 
Kochane jestem po wizycie,ale mam niedosyt. Najpierw było badanko na fotelu i ok, potem dr chciała sprawdzić serduszko takim przenośnym urządzeniem i było kiepsko słychać,więc ja już zawał i kazała mi podejść do usg, tam już powiedziała,że wszystko w porządku,ale nie pokazała mi ktosia,a ja głupia się nie upomniałam :( no i chciałam,żeby płeć potwierdziła,ale powiedziała,że na tym sprzęcie to nic nie zobaczy,więc zostaje mi czekać na połówkowe.
 
reklama
Do góry