reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja dałam pierwszy link jaki się wyświetlał, z tym poruszaniem to też myślałam, że to samemu można, ale mi ruszało samo hahaha

No i ja zawsze pragnęłam co najmniej troje dzieci to bym sobie machała więcej razy ;)

ale oczywiście uwierzę lekarzowi jak powie, że noszę dziewczynkę :)


7u223e3kwboc3bjp.png
 
reklama
Ja dałam pierwszy link jaki się wyświetlał, z tym poruszaniem to też myślałam, że to samemu można, ale mi ruszało samo hahaha

No i ja zawsze pragnęłam co najmniej troje dzieci to bym sobie machała więcej razy ;)

ale oczywiście uwierzę lekarzowi jak powie, że noszę dziewczynkę :)


7u223e3kwboc3bjp.png
No dobra....
Nie mam nitki!!!!! [emoji23] hahaha

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No kumam dla jak można zrobić tylko na tym filmiku moim zdaniem widać jak ona rusza tą nitką :/
ja nie ruszałam ręką i najpierw obrączka miała ruch wahadłowy a potem zaczęła kręcić kółka .Potem zrobiłam jeszcze 3 razy bo jak powiedziałam do siebie ale głupota i obrączka ani drgnęła .Nie traktuję tego w żaden sposób poważnie zrobiłam pośmiałam się i tyle .
 
Witajcie Mamusie w te przedświąteczne dni ja jutro na 10 mam wizytę i mam nadzieję że poznam płeć a potem wyjeżdżamy na święta w Beskid Śląski :) Bigosy, sałatki pieczone mięsa ogarnięte.
Ostatnio spędzamy każdą wolną chwilę w marketach budowlanych urządzamy nowy dom mam nadzieję że w marcu się wprowadzimy :)
Urządzenia miłe ale wybór drzwi klamek zawiasów podłóg itd itp to jakieś wariactwo :)
Wasze wypieki są imponujące!!!!

svchs65gg8talrm7.png
Kurczę Anika trochę za szybko[emoji53] zawsze na początku roku jest zmiana gamy i przeceniaja dużo rzeczy [emoji4] ewentualnie spytaj czy nie będą czegoś wycofywać z gamy- może Ci to przecenia szybciej

16udskjopmtfyunf.png
 
U mnie tez wszyscy myśleli ze ruszam. A nie ruszałam. U mnie 3 razy wyszła dziewczyna. Oczywiście zrobiłam to dla zabawy, żeby odstresować się przygotowaniami i gonitwą przedświąteczną.

W związku z tym, że dzis głownie leżę to czuję jak Bąbel tańcuje cały czas.
Pocieszające to w tej chorobie.


oar8pg4njiayxtbm.png
 
To się wam pożale trochę bo szlak mnie trafia... Byłam dziś u endokrynologa w szpitalu. I po pierwsze nic nie wiem... Po drugie pani doktor chciała mi zrobić RTG płuc... Po 3 nie dostałam żadnych leków, bo są niebezpieczne dla dzieci tak jakby wysokie ciśnienie było dla nich bezpieczne. Zrobiła mi EKG i wyszła jakaś arytmia ale zlała temat i powiedziała że ok. No i po raz 5 w ciągu tygodnia chciała mi robić badania krwi... Już mnie tak drażni norweska służba zdrowia że chyba zostanę w PL na dłużej niż 2tyg.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja siedzę w poczekalni u lekarza. [emoji4] trochę sobie poczekam. Mam nadzieję , że lekarz zrobi mi usg [emoji173] będę spokojna na święta. Miłego dnia wszystkim [emoji4][emoji106]
powodzenia
Kochane jestem po wizycie,ale mam niedosyt. Najpierw było badanko na fotelu i ok, potem dr chciała sprawdzić serduszko takim przenośnym urządzeniem i było kiepsko słychać,więc ja już zawał i kazała mi podejść do usg, tam już powiedziała,że wszystko w porządku,ale nie pokazała mi ktosia,a ja głupia się nie upomniałam :( no i chciałam,żeby płeć potwierdziła,ale powiedziała,że na tym sprzęcie to nic nie zobaczy,więc zostaje mi czekać na połówkowe.
współczuje, wiem co to czekanie :/ umówiłam sie prywatnie i też bulnę kasy a nic się nie dowiem a to dopiero za tydzień
No dobra....
Nie mam nitki!!!!! [emoji23] hahaha

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
no padłam :D heheheh ale to dobrze bo zabobony to nic dobrego hehehe :D
 
Do góry