reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

My kiedyś robiłyśmy (mama, moje 3 siostry i ja) ten test z obrączką i jestem bardzo ciekawa czy mi się sprawdzi :)

Mojej mamie wyszło dokładnie 4 córki tak jak ma

Siostrze nr 1 wyszedł jeden syn (tak ma)

Siostrze nr 2 wyszło bez dzieci (nie ma i nie zapowiada się)

Siostrze nr 3 wyszła jedna córka (mają i nie chcą póki co więcej dzieci)

Mi wyszło 2 synów, mam jednego a płeć dzidziusia nieznajoma jeszcze heh


7u223e3kwboc3bjp.png
 
reklama
Zrobiłam paznokcie, ale ja tak klasycznie [emoji1] teraz jadę do fryzjera na strzyżenie. Fajne jest takie szykowanie do Świąt!

Jutro duże sprzątanie, na szczęście mąż już w domu i on ogarnia cięższe prace, a ja mówię jak ma być [emoji5]
Jeszcze pakowanie prezentów, dekorowanie pierników i gotowanie barszczu i koniec!
Zaczynamy świętować!!

Życzę zdrówka wszystkim choruszkom!

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
Moje piersi niestety bardzo straciły na jedrnosci po pierwszej ciąży i karmieniu :(

Emka ja również się podpisuje pod Twoimi słowami. Także jestem wyjątkowo spokojna, cieszę się niesamowicie z tej ciąży :)
 
Ja od kiedy jestem w ciąży nie kłóciłam się jeszcze z mężem. Jestem spokojna i wyluzowana. Sama siebie nie poznaje [emoji1][emoji38] czasem trochę się martwie czy z dzieckiem wszystko ok, ale zdrowy rozsądek wygrywa. Żadna z was tego nie pisze, ale ja jestem taaakaa szczęśliwa. Tak bardzo się cieszę z tej ciąży.


Przed ciąża byłam bardzo nerwowa - taka tykajaca bomba[emoji23][emoji23] bardzo pragnełam mieć dziecko, a każda porażka prowadziła do tego , że przechodziłam ze stanu płaczu do nerwów, kłótni . Szok [emoji37] Wszyscy mówili , że jak będę się tak stresowała to w ciążę nie zajdę- przez hormon stresu, ale zaszłam [emoji1][emoji38] Ja chciałam nawet skasować instagram i FB, żeby nie patrzeć na te wszystkie kobiety w ciąży i maluszki, było mi jeszcze trudniej.


Nie mogę się już doczekać świat, obżarstwa ii wreszcie tych kilogramów na plusie [emoji2][emoji4]

f2w3skjoapwrgv7j.png
Ja przed ciążą byłam bardzo cierpliwa i raczej nie wybuchałam z byle powodu. Przed miesiączką standardowo miałam jednodniowe PMS. Teraz płaczę kilka razy w tygodniu czasem tak po prostu zaczynają mi łzy same lecieć. Ostatnio zaczęłam ryczeć bo mąż użył złej strony tarki do sera ( nie te oczka co ja lubie, do tej pory nawet nie wiedziałam że mam jakieś ulubione) i do tego nie kupił ogórków kiszonych :-)

0d1y3e3kgrmge34s.png
 
No i w nocy choroba nas pokonała. Ja 38,5-39, syn 39,5. Noc prawie nie przespana.
Teraz bez gorączek, ale czujemy się jak przejechani walcem.
Na szczęście reszta juz wychodzi z choroby i prawie koniec.
W szkole taki pomór ze robią Wigilię na 3 poziomy klas a nie klasowe jak co roku bo jest tylko 30% dzieci. My musieliśmy odwołać spotkanie rodzinne i wspólne robienie pierogów. Nasze ciotki i babcie to juz 70-80 lat mają i jakby ich zarazić to masakra. Zobowiązaliśmy się, że sami zrobimy. Tak więc czeka mnie jeszcze na dzis 300 pierogów do ulepienia.
Chyba zajmę się tylko nadzorowaniem.
Z dobrych wieści Lokator w końcu się odezwał. Na razie czuję takie bulgotki i smyranie jakby tam rybka pływała, ale jestem na 100% pewna, że to to. No i głownie w nocy czuję.
Robiłam tez test płci z obrączką. Wyszła dziewczyna. Z synem się sprawdziło. Zobaczymy.
Pozdrawiam i udanego dnia życzę pod każdym względem.


oar8pg4njiayxtbm.png
Oj biedactwa :(
zdrówka !

Jaki test z obrączka?

p19u9jcg81ehxczt.png
 
To tak jak ja :D Jeszcze,żeby odciążyć mamę zamówiłam trochę jedzonka w takim barze z domowym jedzeniem [emoji23] jakbym miała teraz to wszystko sama robić to masakra! Mnie to już zadyszka łapie,jak stoję w łazience i się ogarniam :szok:
Hehe Mój mąż ma taki bar z domowym jedzeniem i mają tyle roboty przed świętami;) więc po co ja mam cokolwiek gotować;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
My kiedyś robiłyśmy (mama, moje 3 siostry i ja) ten test z obrączką i jestem bardzo ciekawa czy mi się sprawdzi :)

Mojej mamie wyszło dokładnie 4 córki tak jak ma

Siostrze nr 1 wyszedł jeden syn (tak ma)

Siostrze nr 2 wyszło bez dzieci (nie ma i nie zapowiada się)

Siostrze nr 3 wyszła jedna córka (mają i nie chcą póki co więcej dzieci)

Mi wyszło 2 synów, mam jednego a płeć dzidziusia nieznajoma jeszcze heh


7u223e3kwboc3bjp.png
Powiedzcie coś o tym bo to ciekawe :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Do góry