reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Wiadomo ze każdy ból nawet najmniejszy wprawia nas w strach ale też nie ma co wariowac. Ja jestem po dwóch poronieniach i zdawać by się mogło ze na każde pierdnięcie będę lecieć do lekarza. Jednak wolę na spokojnie przeczekać pomyśleć. Jak nie dzieje się nic mocno niepokojącego to zazwyczaj chwila odpoczynku z herbatka na leżąco pomaga.

 
reklama
Majka, dobrze że mąż cały. Co do prowadzenia aut, cóż ja będąc wysoko w ciąży miałam wypadek, tak mi grzmotnal że cały tył zgnieciony miałam i jeszcze udawał że coś mu się stało! Pfff....

Wroniasta, tule ale czuję że jest ok. Czy coś więcej lekarz Ci powiedział??

Dziewczyny a jak z Waszym nocnym siku? Bo ja się martwię że coś dzidziuś mało na pęcherzu siedzi i dziś w nocy chyba nie wstawiłem ani razu.
no wlasnie lekarz nie nie powiedział, tylko tyle że biochemia bedzie przełomowa, a jak wyjdzie dobra to wystrzelę z grupy ryzyka jak z procy. a jesli nie to pozostaje amonipunkcja, ale on jako lekarz jje nie poleca, bo to ryzyko poronienia 1%
 
Ja prenatalne robię na ostatni gwizdek 13plus6 ale co ma być to będzie z takiego wychodzę założenia a siku w nocy teraz jakby jeszcze bardziej się nasiliło wstaję 4-5 razy i bardzo lekko śpię majka współczuję stresu dobrze że nic się nie stało miłego dnia mamuśki
f2w3rjjg7mhqu6cw.png
Ja robiłam 13t5d :) i było jeszcze 2 mm luzu hehehe Dzidziuś miał 8,2 cm a badanie jest do 8,4 cm :)

svchs65gg8talrm7.png
 
Dużo nas z rocznika 88 ;-)

Powiedzcie mi czy czujecie rozciąganie macicy!!?jak to czujecie?
W ok 10 tygodniu miałam takie uczucie wbijania szpilki jakby w nerw w okolicach pachwin.
Później spokój do wczoraj.
10cm od pępka w dół, idelane w linii prostej Znów mam to uczucie, praktycznie co 3 minuty jeden taki klujacy impuls.

Nie jest to ból, ale jest dziwne uczucie.
Juz sama nie wiem.

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
ja czułam takie dziwne ciągniecie , najczęsciej w okolicy pachwin . i dziwne skurcze, jak przed okresem w podbrzuszu
 
Właśnie czytam o przeziernosci karku.

" Podwyższonym ryzykiem wystąpienia przezierności karkowej uznaje się wartości pomiędzy 3 mm a 4,5 mm. W takiej sytuacji nie ma jednak powodu do niepokoju – jest to jedynie podwyższone ryzyko, a nie jednoznaczny wyrok. Szacuje się, że aż 70% dzieci, u których w fazie prenatalnej przezierność wynosiła do 4,5 mm po urodzeniu rozwija się w pełni prawidłowo. Niepokojący powinien być jednak wynik wynoszący powyżej 6 milimetrów".

U ciebie Ania było chyba 2,6 wiec nie ma się co na zapas martwić.

dzięi kochana :* tez staram sie nie myslec źle tylko czekam grzecznie na biochemię.... :)
 
Czyli prawidłowa przezierność dla tej długości Dzidziusia jest do 2,7 cm tak mówił mój specjalista poznański Kocyłło. Nic się nie martw.

svchs65gg8talrm7.png
no wlasnie moj powiedział ze jestem w górnej granicy normy... nie kazał panikowac az do biochemii. tez wierze ze bedzie ok . a jeszce Wasze słowa i wsparcie dodają mi sił :*
 
reklama
Do góry