reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziewczyny, które jutro prenatalne ! Jak nastroje???

m3sx9jcg8o411yy9.png
 
reklama
poruszę inny temat moje kochane
otóż, kiedy dokladnie miałyście przez lekarza stwierdzoną płeć u dziecka? tzn w jakim tygodniu, ew dniu, i na jakim sprzęcie, jakimś dobrym czy zwykłym usg? i najważniejsze - na ile trafne to były stwierdzenia??? pytam , bo wczoraj tj, 13 tydz 1 dz na naprawde dobrym sprzecie do badań prenatalnych lekarz stwierdził beznamiętnie " dziewczynka". ja głupia potem nie spytalam na ile jest pewien tego .... :( a teraz się zastanawiam.... to był dopiero poczatek 14 tyg , co prawda sprzet dobry ale czy mogła zajść pomyłka? koleżance w 16 tyg stwierdzono dziewczynke na usg a po 2 tyg okazal sie chłopak. czytalam ze płeć najpewniej można stwierdzić dopiero ok 16 tyg, a juz 20 tydz to prawie na 100 %.....ja już zaczełąm ubranka kupowac typowo chłopięce :) , wszystkie siostry mają synków więc poobiecywały mi masę rzeczy po nich :) zastanawiam się czy kompletować dzieczęcą wyprawkę ;) nastepne usg dopiero w styczniu , zwariuję z tej niepewności :)
 
Majka, dobrze że mąż cały. Co do prowadzenia aut, cóż ja będąc wysoko w ciąży miałam wypadek, tak mi grzmotnal że cały tył zgnieciony miałam i jeszcze udawał że coś mu się stało! Pfff....

Wroniasta, tule ale czuję że jest ok. Czy coś więcej lekarz Ci powiedział??

Dziewczyny a jak z Waszym nocnym siku? Bo ja się martwię że coś dzidziuś mało na pęcherzu siedzi i dziś w nocy chyba nie wstawiłem ani razu.
nie stresuj sie kochana, ja mam noce że wstaje po 3 razy, a ostatnio raz przed snem, a potem siku dopiero rano po przebudzeniu ;) za to w dzień to sikam co 2-3 h :p a czasem częsciej :)
 
poruszę inny temat moje kochane
otóż, kiedy dokladnie miałyście przez lekarza stwierdzoną płeć u dziecka? tzn w jakim tygodniu, ew dniu, i na jakim sprzęcie, jakimś dobrym czy zwykłym usg? i najważniejsze - na ile trafne to były stwierdzenia??? pytam , bo wczoraj tj, 13 tydz 1 dz na naprawde dobrym sprzecie do badań prenatalnych lekarz stwierdził beznamiętnie " dziewczynka". ja głupia potem nie spytalam na ile jest pewien tego .... :( a teraz się zastanawiam.... to był dopiero poczatek 14 tyg , co prawda sprzet dobry ale czy mogła zajść pomyłka? koleżance w 16 tyg stwierdzono dziewczynke na usg a po 2 tyg okazal sie chłopak. czytalam ze płeć najpewniej można stwierdzić dopiero ok 16 tyg, a juz 20 tydz to prawie na 100 %.....ja już zaczełąm ubranka kupowac typowo chłopięce :) , wszystkie siostry mają synków więc poobiecywały mi masę rzeczy po nich :) zastanawiam się czy kompletować dzieczęcą wyprawkę ;) nastepne usg dopiero w styczniu , zwariuję z tej niepewności :)
Ja tez miałam ostatnio usg na bardzo dobrym sprzęcie jestem w 14tc i niestety nie chciała mi gin powiedzieć. Dodatkowo wchodzi tu w grę to ze mam sporo tłuszczyku na brzuszku i nie jestem aż tak przezierna[emoji4]
Ale powiem ci ze z ta płcią to różnie bywa. Moja znajoma do siódmego miesiąca była przekonana ze będzie miała dziewczynkę a urodził się chłopak.

 
Ja tez miałam ostatnio usg na bardzo dobrym sprzęcie jestem w 14tc i niestety nie chciała mi gin powiedzieć. Dodatkowo wchodzi tu w grę to ze mam sporo tłuszczyku na brzuszku i nie jestem aż tak przezierna[emoji4]
Ale powiem ci ze z ta płcią to różnie bywa. Moja znajoma do siódmego miesiąca była przekonana ze będzie miała dziewczynkę a urodził się chłopak.

pocieszyłaś mnie :) może tak tylko walnął ze dziewczynka bo nie zobaczył wacusia :) wiadomo ze z dziewczynki tez bede sie cieszyc, najwazniejsze zeby sie zdrowa urodziła, ale jakos w głębi serducha bardzo chciałabym mieć synka :)
 
muszę o tym poczytać.... on mi mówił chyba o anminopunkcji , bo powiedział ze to jest wbijanie igły w brzuch i ze niestety ryzyko poronień jest w jego ocenie duże bo aż 1 %, ale decyzja bedzie należala do mnie. poczytam o tych testach nifty
powiem ci że mimo że mój bobas jest narazie idealny to gdybym miała fundusze to bym na te testy poszła. Niektóre choroby ujawniają się po latach, a tam masz pełną analizę dna z krwi matki. zwykle pobranie krwi ;) ale nie są tanie...

w57vyx8dubspq12k.png
 
Ja siusiu wstaje zazwyczaj jeden raz,to też zależy ile przed snem wypije. Ogólnie to mam duży problem z piciem wody, bo za mało pije..
Wroniasta ja byłam na usg genetycznym w 12tyg+1 i babka powiedziała,że na 70% dziewczyna. Na sprzęcie się nie znam,ale wnioskuję,że był dobry :D mam nadzieje,że małej nic nie wyskoczy,ale jeszcze ostrożnie podchodzę do różowych ubranek ;)
 
reklama
powiem ci że mimo że mój bobas jest narazie idealny to gdybym miała fundusze to bym na te testy poszła. Niektóre choroby ujawniają się po latach, a tam masz pełną analizę dna z krwi matki. zwykle pobranie krwi ;) ale nie są tanie...

w57vyx8dubspq12k.png
to nie jest czsem to badanie o którym moj gin mówil ze kosztuje ok 2500 zł ?? masakra :( mnie nei stać, zwłaszcza przy tym remoncie które zrobiliśmy z okazji pojawienia się malucha :(
 
Do góry